Zobacz pojedynczy post
Stare 04-08-18, 16:46   #56
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał 5310053 Zobacz post
Selbo, ostatnia zmiana była wprowadzona pół roku temu. Przez te pół roku dostrzegliśmy masę innych problemów, czy też gracze wymyślili duzo fajnych rzeczy.
Jak chociażby siła silnej bomby
17:02 Zadajesz 114 punktów obrażeń fizycznych do Toon.
17:02 Zadajesz 287 punktów obrażeń fizycznych do Haubak.
porównując do siły bełta
17:04 Zadajesz 108 punktów obrażeń mroku do Toon.
17:05 Zadajesz 155 punktów obrażeń mroku do Toon.
17:05 Zadajesz 181 punktów obrażeń mroku do Toon.
Troszkę słabe te bomby.
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22316 < poprawienie rycerza nekromanty. Rycek nekro ze zbyt małej ilości potworów wysysa życie, robi to jego granie nudne i uciążliwe. Należałoby albo dodać możliwość wysysania życia z każdego potwora, który nie jest typowo nieumarły ( hydry,profany,demony? ), albo pomysł z tematu.
Bonus bitewnego setu :
Złożyłeś podstawowy zestaw bitewny. Otrzymujesz następujące premie: Mana: +5% Życie: +10% Pancerz: +7
Bonus świętego setu :
Złożyłaś podstawowy zestaw święty. Otrzymujesz następujące premie:
Ochrona przed mrokiem: +4%
Pancerz: +3
Życie: +10%
Mana: +10%
Troszkę się to nie kalkuluje, święty set się zbiera o wiele ciężej, powinien mieć 15% hp tak jak demoniczny.
Co do setów, należy ustalić wcześniej i podać do wiadomości który set będzie dla której profesji, nie rób ludzi w ** kiedy nagle po update nie będą mogli założyć seta, który zbierali pół roku albo i dłużej.
Level powinien dawać coś więcej, niż tylko hp/mane i PNy. Gdyby dawał większą siłę leczenia, nawet ten dmg zwiększał o 0,1%. Chciałoby się grać/expić, miałoby się większą motywację, a tak to po co?
etcetera etcetera...
Mógłbym się tak rozpisać na parę dobrych stron :)
- https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20825
Wprowadzony zostanie kiedyś?
No i w końcu jakiś konstruktywny post.
To, że przez długi okres czasu nie było zmian nie ma tutaj nic do rzeczy (choć oczywiście nie jest to chwalebne, niemniej wytłumaczyłem dlaczego jest tak a nie inaczej i nie jest to temat tej dyskusji).
Zarzucasz mi przede wszystkim brak poszanowania opinii graczy - tutaj leży źródło konfliktu, który tworzysz w sobie tylko znanym celu, a który staram się dosadnie wyprostować, bo nie mam żadnej satysfakcji ani potrzeby trwania w niezrozumieniu z graczami.

Skoro mógłbyś tak na parę stron to... do cholery zrób to! Jak inaczej możemy dojść do porozumienia i wprowadzić zmiany? Pomimo swoich wielu niesamowitych zdolności w myślach nie czytam ;).

Bomby - ich siła leży przede wszystkim w obszarowym działaniu, co każdy uprawiający pvp rozumie. Podczas ostatniej wojny były wykorzystywane w wielu akcjach szczególnie na początku rozgrywki. Jestem skłonny jednak wzmocnić nieznacznie ich siłę, jeśli będą podobne głosy.

Rycerz nekromanta - zgadzam się, że wymaga zmian, prawdopodobnie największych.

Bonusy zestawów - będą zmienione (albo już są na teście). Pamiętajmy też, że zmieni się system naliczenia obrażeń a przez co ilość pancerza danych elementów a co za tym idzie przydatność zestawów.
Nikt ludzi w bambuko nie zamierza zrobić, bo też zestawy nie będą nagle wywracane do góry nogami a jedynie dostosowywane do nowego systemu, więc nie rozumiem skąd te emocje.

Wpływ poziomu na obrażenia czy cokolwiek innego był już wielokrotnie tłumaczony: zdobywasz poziom -> zdobywasz PN -> zdobywasz lepsze umiejętności. Gdybyśmy wprowadzili dodatkową zmienną zależną tylko od poziomu, to nagle postacie stawałyby się mocniejsze o wiele szybciej - trzeba mieć to na uwadze przy rozmowie na ten temat i opierać się na wyliczeniach czystej matematyki.

NPC w Ankardi - przyznam, że o nim zapomniałem, ale mam go rozpisanego na dysku. Cóż, nie jest to persona, która jakoś zmieni fabułę gry, niemniej zostanie dodany wraz z aktualizacją - dobrze, że przypomniałeś o tym biedaku!
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem