Zobacz pojedynczy post
Stare 12-05-14, 18:34   #24
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Dziękuję,
a tak pyzatym dziwi mnie, że martwisz się o licor. W sumie magiem nie masz co sie zastanawiac. MGLVL, MGLVL i MGLVL.

Ja np. nie mam pojęcia co maksowac. Mam do wyboru zręczność, dystans i sile. Od wszystkich zależy dmg, ale co najlepiej max'owac to nie mam pojęcia. Nie znam przeliczników dmg. A pozatym zostaje ta nieszczęsna alchemia która chyba pójdzie jednak w odstawkę u wszystkich rycerzy i zwiadowców.

Z resztą balans i tak nie wyszedł. Mag alchemik nadal jest gówniany. A dream team na expa to i tak zwiad nekro 3x + ewentualnie zwiad duchowny, a na mocniejsze potwory + kina i sichocher. Reszta w odstawkę. Wasz ultra suport taki jak Lai nadal jest ssie. Ultra suport? Super manasowanie? Walić to, kasa na lvl 150+ i tak się nie liczy. Lepiej iść z kimś kto ma dmg. Wszyscy co nie mają elementalisty ssą. Jedynie w wojnie mają bomby. A i tak z tej bomby tyle walniesz co nekro.

Nawet sondy pokazują, że większość graczy tego nie chce. Dużo osób gra bez elemenatlisty, myślę, że w tej sondzie to oni przede wszystkim opowiedzieli się, że nie chcą tych zmian. I mają o co się czepiać. Wszyscy alchemicy narzekają. Bo nie dość, że muszą pny wydawać na tą alchemie, to za dużo z tego nie mają.

Wspomnę jeszcze raz o moim koledze Lai'u (Duch-alchemik). Dużo osób nadal twierdzi, że to najgorszy wybór. Chłopak próbował coś wywalczyć, to mu nawet nie odpisano. Z resztą wiele osób olano. Najlepiej zamknąć testy.

Alchemik profesja dla noba!


Game over. Moje zdanie wyraziłem. Bez komentarza plx.
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce

Ostatnio edytowane przez sebastianix ; 12-05-14 o 18:49
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem