Zobacz pojedynczy post
Stare 26-01-19, 14:26   #225
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Teraz podaj punkty regulaminu które zlamalem. W tym miejscu bym cię zwyklinal, ale jestem silniejszy psychicznie niż trzy czwarte twoich pobanowanych gimnazjalistow z teamu. Powiedz jeszcze raz że za darmo oddawales choragiewko.
Edit za wyjątkiem jedynego punktu pozwalającego banowac za wszystko co się administracji nie spodoba.
Powinien być punkt regulaminu pozwalający banowac za oczernianie publiczne, wtedy żaden pet(sami się tak nazywają) by tu nic nie napisał.
Gościu, co spiąłeś posladki? W wojsku pod prysznicem Ci coś zrobili czy co?
Jak dla mnie, mogą dawać delety na postacie za wbijanie na WM, stracę Darmiego, do którego mam sentyment. Nic poza tym, jak równość to wobec wszystkich.
Poza tym, nie napisałem tutaj wprost, że o łamanie regulaminu chodzi o Ciebie i napisałem również, że nie domagam się kary dla Ciebie, więc sztywniej tam przed monitorkiem.
Co do tego, że za darmo, to tego też nie powiedziałem i przyznaje się, że dostałem za to niemałe pieniądze jak na tamtą chwilę, gdzie gralo 5 osób. Nie zakręciła mi się nawet łezka w oku. Potem wbiłem znowu 150+- lvl i zrobiłem to ponownie. Nie oszukujmy się, interesy pod rl hajs były tutaj też robione. Nie mówię tu tylko o sobie, ale i o fafce, który zarabiał realny hajs, o tym, że też kupował. O tym, że Unicestfiator kupował eq za rl hajs. Mógłbym wymienic tu mnóstwo osób, ale nie w tym rzecz. Jeśli już każdy tutaj chce sprawiedliwości co do servera, to najpierw zacznijmy tą sprawiedliwość od Nas samych. :)
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem