Zobacz pojedynczy post
Stare 13-03-14, 22:35   #6
Kupiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 16
Domyślnie

Jeśli mógłbym dodać skromną opinię.
Wydaje mi się, że ekipa altaronu próbuje na siłę go ulepszyć co praktycznie w oczach wielu graczy tylko stwarza niepotrzebne problemy.
Pamiętam jeszcze czasy gdy latało się na biegu z odes kpiro i expiło na kościanych, czy czarnoksiężnikach. Było monotonnie ale nie było tak, że za jakieś "dziennie" misje dostawało się dużo expa, max jaki można było wyciągnąć na czarnoksiężnikach to było 1,1mln w grupie 2 osobowej.

Teraz to wszystko aż za bardzo przyśpieszyło mi się wydaje. zamiast utrudnić grę to zrobiliście takie coś że zwiadowce z potęgi i naprawdę aż do przesady niezniszczalnej postaci (3 lata temu) przemieniliście w kogoś kto sam nie poradzi sobie tak dobrze jak inne profesje.

Według mnie najlepszymi czasami altaronu były jego początki. Wtedy jeszcze nikt aż tak nie gonił za lvlami. Nie było tak że w 30 dni można było 100 klepnąć. Teraz nawet reset serwerów nie zwróciłby tego klimatu.
A oto i screeny z dawnych czasów, gdzie można było pośmiać się, poczuć klimat tej gry, która biła (i wydaje mi się że bije nadal, choć idzie w trochę złym kierunku) na głowę Tibię.





P.S. Pozdrowienia dla wszystkich starych wyjadaczy. (Ciekawe czy ktoś pamięta z jakiej to akcji).
Kupiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem