Zobacz pojedynczy post
Stare 25-06-18, 08:41   #16
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Czasami nachodzi mnie myśl, żeby pograć w altarony ale jak przypominam co z nimi zrobiono odrazu odchodzi mi chęć do grania. Ajek świetnie napisał, że połączenie serwerów to kompletna klapa (było kilku zadowolonych, ale w sumie nikt nie był usatysfakcjonowany po tym jak zobaczył co z tego wyszło). Oczywiście przyciągnęło graczy, ale tak samo jak zwykły reset PVP co kilka miesięcy. Gmeranie w balans postaci to kolejna porażka. Nie będę się tu rozpisywał w tym temacie bo każdy myślący widzi jakie profesje są grywalne a jakie nie.

To było moje krótkie, aczkolwiek napewno niewszystkie przemyślenia nt. zmian. Zapomniałbym, wprowadzenie pozyskiwania expa za zabijanie graczy to kompletna PATOLOGIA. Ktoś kto wprowadza coś takiego na serwer pvp/non-pvp (przecież jest to niby połączony serwer) to ..... Mniejsza z epitetami na temat tej osoby.

Osobiście pragnąłbym żeby Altaron wrócił na wcześniejszą ścieżkę zmian, wtedy zarówno ja jak i wiele innych osób wróciłoby do gry, aczkolwiek napewno nie wszyscy którzy grali i czerpali przyjemność z gry.

Tymczasem, życzę reseta (jest to powtarzalny sposób na ściągnięcie graczy xD) i updejta w grudniu 20XX (bliżej nie określonego) roku.
Zjadek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem