Zobacz pojedynczy post
Stare 21-05-14, 13:16   #16
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Wszyscy wychwalają poradnik a ja jednak go skrytykuje, po prostu jest w nim mega dużo baboli które wprowadzają gracza w błąd jest w nim wiele do poprawy, ale nie chce mi się pisać jakich, bo wolałbym napisać poradnik od początku.
btw. Nekromanci, nie Nekromańci.
Skoro nie chcesz ich wymienić to twój komentarz jest niepotrzebny i jest laniem wody...

@topic
Mlvl jest ważny dla wszystkich profesji, od niego zależy jak mocno będziemy się leczyć, zwłaszcza hape tawisem u duchownych.

Przy trenowaniu brakuje mi wymienionych potworków na których będziemy trenować oraz w jaki sposób się trenuje (system tarcz, który jest u eletrixa) trochę cię wyręczę xDD jak chcesz oddaj to do poradnika:

Dzięki systemowi tarcz możemy wydzielić 3 sposoby ataku:
-ofensywny (2 czerwone skrzyżowane miecze) - postać skupia się na na ataku,przez co otrzymuje większe obrażenia.
-zbalansowany (żólty miecz z tarczą) - postać ma średni atak i otrzymuje średnie obrażenia.
-defensywny (zielona tarcza) - postać skupia się na obronie, przez co zadaje mniejsze obrażenia.

Dzięki tym opcjom możemy efektywniej trenować przez wybranie opcji defensywnej.

Trenowanie przed upem zaczynało się od razu na Czerwiach wybierając średnio mocną broń stopniowo przechodząc do słabszej broni i mocniejszych stworków-potworków. Teraz bardzo możliwe że trenowanie zaczynać się będzie na szczurach, oto lista od potworka do potworka:
-Szczur -
(1h) Wyszczerbiony toporek>scyzoryk>nożyk>sztylet || (2h) kułak>kijek
-Czerw/krasnolud (uwaga na szeregowce) - aktualnie wykorzystywana broń/bronie na szczura
-Szlam - (1h) sztylet/ (2h) kijek
Większość osób kończy treningi na Szlamach, a dla fanatyków skillowania mogę polecić dodatkowo mnichów i oficerów (bez poznania ich siły nie radzę się na nie wybierać).
Rycerze 2h przed upem od razu wybierali się na exp na czerwie, a osoby które uważały skille za trochę bardziej ważne biły je w trybie defensywnym.
Arkadiasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem