Zobacz pojedynczy post
Stare 09-11-12, 12:00   #14
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Zagłosowałem na nie ponieważ nie w ten sposób sobie aukcje wyobrażam. Jak już chcecie mieć aukcje to pisanie o tym z NPC to trochę dziwne. NPC będzie pamiętał co każdy gracz ma do zaoferowania znal aktualną cenę każdego przedmiotu przez niego wystawionego itp itd? Trochę to dziwne.
Poza tym powiedzmy na aukcji będzie 10 elfickich mieczy i każdy da inna cenę to co ten NPC będzie wymieniał przez 100 lat "Witaj wojowniku mam elficki miecz za 102, mam elficki miecz za 241 ....... [>] mam elficki miecz za ... i tak dalej. Gdzie tu jakikolwiek klimat w tym widzicie ? Aukcje spoko ale np na naszej stronie internetowej. Tutaj licytujesz , dostajesz przedmiot paczka do depo do którego jesteś przypisany, będziesz posiadał konto gdzie widać będzie ile masz kasy w bankach na wszystkich postaciach (tylko ty będziesz to widzial). Otwierasz masz przed sobą tabele z itemami i tyle. Już bardziej bym to tak widział bo jak maja być aukcje to niech będzie zrobione to w jakiś porządny sposób a nie że będę musiał stać 10 lat aż npc mi napisze jakie on ma przedmioty i za ile.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 09-11-12 o 12:06
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem