Temat: Kostka
Zobacz pojedynczy post
Stare 08-10-18, 11:28   #12
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
Kolejne 12 "ulepszen":
miecz krolow 0>+1 >potem spalilo
miecz krolow +2 spalilo
miecz krolow z 0 na +1 spalilo
upadly miecz z +0 na +2 wpadlo potem spalilo
upadly miecz z 0 na +1 wbilo potem spalilo
pozostale 3 podejscia spalilo byly to kamienne miecze (xD)

grysik samemu robil 3 podejsc navarog tez okolo 3 zydy robily z 3-4 okolo calym teamem ja robilem lacznie 13-14 + te teraz przy ok.. 30 probach weszly tylko 4 razy

CZTERY RAZY na 30+ prob strzelam ze jest szansa okolo 10% moze 15% to jest jakis zart nikt nie bedzie ulepszal bo po co? +2 cudem zrobi i tyle rozumiem ze zwoje maja chore przeliczniki bo sa blogoslawione i nie pala broni ale dlaczego kostka ma miec tak niska szanse skoro bylo 50% i nikt nie narzekal ktos zrobil +5 w kostce +4 zwojami i sprzedawal taka bron komus za grube talary przynajmniej bylo co robic w grze
Nie mów o 30 próbach, skoro w tym teście podajesz niby 12, ale tak naprawdę 8 przedmiotów (3 królów, 2 upadłe, 3 kamienne).
Z tego 5 udało Ci się wbić na +1, a z tych 5 dwa na +2.
Wygląda na to, że szansa to jakieś 30-40%. Postaram się dowiedzieć ile dokładnie.

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Dlatego chyba propozycja która kiedyś tu czytałem z jakimś super stalami maja chyba sens. Przynajmniej byś nie palił broni a tylko spadała -1. Albo zmienic % ale w to tez watpie :p
No była. Podpytam o ten temat. Nie sądzę, by to jednak zmieniło kwestię ulepszania w jakimś większym stopniu.

Cytat:
Napisał Zetix Zobacz post
To nadal nie jest 50% poza tym to za mała próba aby była reprezentatywna.
Poza tym 50% to i tak duża szansa na złamanie broni.
Sam na Test serwerze testowałem kostkę u udawało się zrobić +3, +4. Przy czym na +3 potrzebowałem 10-12 broni, a +4 udało się chyba raz.

Nie zdziwiłbym się gdyby rozwiązania z test serwera nie były przełożone 1 do 1.
Przykładem są zmiany w czarach potworów jakich nie było na teście.
Była propozycja na forum żeby były jakieś specjalne stale albo żeby dokładać coś ekstra do kostki żeby broń się nie łamała.

PS Ktoś tu lubi jak wszystko w grze się łamie i psuje. W końcu nie może być za łatwo.
Zetix, ta mechanika to dodatek dla ambitnych. Testowana na SPVP, nie na teście. To czy 50% to dużo czy mało jest kwestią subiektywną, nie obiektywną.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem