Zobacz pojedynczy post
Stare 05-12-12, 16:09   #7
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Co do skillowania rycerzem:
u 1h rycerza, jak i u 2h jest ono długie i dość męczące, choć słyszałem, że nie trzeba tego robić u rycerza 2h. Wg. mnie coś tam można podskillić
Ryc 1h:
Skullujemy na 2 potworkach, słaby miecz + tarcza (bijemy na full deffie szybciej rośnie skill obrony tarczą), uważamy by hitać je (blood shoty) jak najmniej i co 30 sec (15 hitów), by móc już jako tako expić wystarczą 40+ skille, dla bardziej wytrwałych 60+

Ryc 2h:
Skillujemy na 1 potworku (jeżeli ktoś chce w ogóle trenować), Kijek i bijemy na full deffie (mniejszy atak) by móc już jako tako expić wystarczy 25 skill, dla bardziej wytrwałych 30+ reszta tak jak u 1h

Mag:
Opłaca się trenować magiem mlvl, lecz:
Duchowny- gdy mamy dostępne tworzenie uchów (chyba 24 poziom) + później PNy
Nekromanta- tu zależy kiedy chcemy rozdać PNy + później SD (40+ poziom)

Łucznik:
Skillowanie jak u rycerza 1h - tarcza + kamienie (na niższych skillach włócznie) i bijemy potworki, tak jak to opisałem wyżej.

Lepsze expy są poza miastem (warto poszukać jakiś zadań na niektóre potworki):

Krasnale - na mniejszych lvlach uważamy na większe ilości i na szeregowców. Idzie się na nie tylko po to by zarobić. Exp jest jako taki (przy dobrym respie jakieś 20k/h). Polecam metodę kasa do bpka, reszta do lootbaga. Swoim rycerzem wyciągam jakieś 5k/1h.

Gobliny - na nich zarabia się tylko na kamieniach (sprzedajemy 100 kamieni za około 1,5k). O expie nie słyszałem jaki tam można wyrobić. UwaZamy bo gdzieś w pobliżu jest pewien obóz.

Czerwie - zbieramy wszystko prócz robaków, mały zarobek ale podobno dobry exp (40k/h)

Cmentarz Neolithu i Raindar - raczej nie miejsce dla niskich lvli, chyba że umiejętności właściciela i skille pozwalają tam expić. Raczej dobre miejsce do zarobku i do expienia.

Ostatnio edytowane przez Arkadiasz ; 05-12-12 o 16:15
Arkadiasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem