Temat: Propozycja Skillowanie
Zobacz pojedynczy post
Stare 03-04-17, 06:34   #5
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Z tego co zauważyłem to większość osób z tych na nie są osobami biorącymi udział w wojnie,
z tego około 3 rycerzy którzy wyskillili się w taki sposób i prawdopodobnie chcą by nikt inny już tak nie mógł.
Prawdopodobnie 4 zwiadowców którzy wolą nerfić każdą inną profesję byle nie swoją.

Czemu żadna z osób na "nie", nie napisała czemu akurat tak?

Skillowałem swojego woja z 1-50 2h około 3 godzin które musiałem spędzać aktywnie przed komputerem bo nijak było inaczej,
grałem każdą profesją i z tego co zauważyłem to było to tak:

Zwiadowca:
Wbiłem 30 siły w 3 godziny, po czym rozdałem pny w nią do 70 i więcej póki co nie potrzebuje, a walka dystansowa rośnie na respie, już na 35 poziomie miałem na nekro blokade na mlvl (14) i na walke dystansową (80) a sądzę że odblokuje się na 100+.

Mag:
Postawiłem sobie niedźwiedzia parę razy przy okazji robienia run, wbiłem 25 siły rozdałem pny do 47 (chociaż wiem że nie trzeba aż tylu siły mieć) mlvl wbiłem przy okazji robienie run, rozdałem pny na około 55 chociaż teraz nie potrzeba z tego co widzę na blokadach bo mając 80 lub 85 maksymalny mlvl na 55 poziomie, to nie potrzeba ich wydawać, aktualnie magiem mam jeszcze jakieś 180 pnów do wydania, + mogę zrobić questy które dadzą drugie tyle.

A wojem?

Jak już pisałem trzeba stać parenaście godzin przed mobem/kolegą by dobić chociaż połowę upragnionego skilla... A potem dobijasz jeszcze więcej godzin próbując osiągnąć cel, udało się! wydajesz pny, gratuluje masz 140 siły, teraz skillujemy 1h/2h.....
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem