Zobacz pojedynczy post
Stare 08-07-19, 12:00   #8
Happyde
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 99
Domyślnie

Fajnie, że temat został poruszony na forum. Miło by było zobaczyć poprawę niektórych respów, które są rzadko uczęszczane z racji braku jakiego kolwiek pożytku. Zaczynajmy więc, moje propozycje są następujące:
a)Zagęścić dicerosy na kobarta - resp jest ogromny a bywa tak, że w jednym miejscu mamy np 5 dicerosów, zabijemy je, a później długo nic i znowu pięć, proponowałbym, w puste miejsca poustawiać nowe respy w ilościach 3-4, tak żeby można było tam pójść 30lvlami i zrobić sobie przyjemne th. Nie zapominajmy, że resp jest strasznie daleko dla przeciętnego gracza, który nie ma wykonanych jeźdźców;
b)Kościane smoki - tutaj, nie tyle co zmiana w respie a w samych kościanych smokach, które biją stanowczo za dużo jak na swój przedział potworów. Możecie się podeprzeć logami ile i w jakich dniach ludzie chodzili tam expić. Z tego co pisał Ugi wynika, że robił więcej jako duchowny-alchemik bijąc z ognia, na lodowych wiwernach, jak bijąc ze światła na kościanych smokach. To o czymś chyba mówi? Nie zapominajmy, że jest to jedyny dobry resp dla duchownych-alchemików, jednak w nocy nie pójdą na kościane;
c)Gargulce, Granitowe gargulce - ktoś w ogóle na tym expi? Nie mówię o przypadkowym zabiciu tego potwora gdy ktoś się natknie na nie. Ile tego w ogóle jest na mapie?
d)Zagęścić olbrzymy pod górskimi trollami przy arionie - teren ogromny, olbrzymów nie wiele, byłem tam kiedyś 30 zwiadem, robiłem 40k/h, zdecydowanie do poprawy

Co do innych propozycji:
a)Węże wodne - poprawić tylko niektóre potwory, bo się jakby "wyłączają"(?) nie respią się w ogóle, jak się zamknie resp, czyli ujednolicić czas respawnu, to czasu najszybszego respa
b)Wodniki - dostały już zwiększony resp, ciężko chyba go teraz zamknąć.
Happyde jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem