Zobacz pojedynczy post
Stare 03-11-18, 15:21   #27
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Psimgoth Zobacz post
Również przewidziałem to, że przed założeniem tematu zdążyłem wyrzucić przedmioty z głównej postaci ponieważ wiedziałem że skończy się to banem a administracji ułatwiłoby zlokalizowanie przedmiotów.. Nawet jeśli je znajdą w xxx kontach mam na nie wyjebane. Swoje zrobiłem, oszukalem system, ale też przy tym się przyznałem. Administracja dzięki temu stanie się też bardziej doświadczona i nie popełni drugi raz tego błędu. Zamiast być karanym powinienem zostać wynagradzony. Poza tym nie prosiłem o transport na licor. Mogłem zostać równie dobrze w neolith.


Tak więc... Czytam do przodu każdy ruch ze strony mistrzów gry.
Haha!
Z tym czytaniem to nic specjalnego nie odkryłeś bo w takich sytuacjach zachowują się szablonowo więc co tu wgl można czytać ?

Widzisz Administracje zdenerwowałeś a u mnie wywołujesz uśmiech. "oszukałem system" "mam na to wyjebane" (a jednak nie do końca skoro je chowasz) :D
Po stylu wypowiedzi oceniam dojrzałość na jakieś 15 lat.
Jedno co popieram to szukanie nieszablonowych rozwiązań problemów. To szanuję u ludzi, że nie idą jak te lemingi jednym jedynym wyznaczonym kursem tylko szukają innych rozwiązań.
Fajnie że znalazłeś sposób na przemyt itemów i dobrze że się przyznałeś, ale jak to mówił Catthon lepiej było to zrobić na PW, a już napewno używając innej pisowni.

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Jeżeli uważasz, ze ban jest niesprawiedliwy, to spójrz na podpunkt 10, w punkcie IV regulaminu. Jest to pozycja, która na każde odwołanie od kary odpowiada: "nie, nie masz racji".
Ten podpunkt w regulaminie jest niewłaściwie sformułowany. Regulamin powinien być jasny do bólu a to jest furtka do tego że Admin ma zawsze racje a gdy nie ma racji patrz wiadomo gdzie.
Zetix jest nieaktywny