Zobacz pojedynczy post
Stare 05-01-17, 06:54   #20
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Imo przed chwila testowalem wrle ze @zlym 95 mag (ja) i 81(on) i stwierdzam jedno bez 1500hp tam nie wracam nie dosc ze bije jak kupa on ~300-400 ja ~400-600 (ja 133mlv rybki +pot on 90 bez niczego na sumach) to mam tyle hp ze bez beama mnie wrl prawie zabija i nie gadajcie ze mag ma obszarowy dmg bo najlepszy obszarowy dmg ma ryc mag zeby wykorzystac swoje obszary chyba musi miec 200lvl zeby nie pasc na combo od 2 mobow

Wbijasz 50mlvli i 40lvli zeby dostac 140 obrazen do pocisku gra tu sie konczy po 200-250 tak naprawde a dopiero na tym lvl mag cos znaczy w dmg chociaz i tak bedzie padac od zwiadkow na follow kpiro reload

Zwiadowca sie musi przemeczyc do jastrzebia a potem do kruka mag sie musi przemeczyc do 150lvl zeby miec cos hp a potem do 200 zeby miec dmg ja odpadam nie chce sie irytowac i siedziec 2 miesiace na expie zeby walic tyle co paladyn w pvp gdzie ja robie 300k/h a palek 500k/h testowanie balansu kiedy ma sie max mlv i max lvl zwykle sie tak konczy

Magiem nie zalozysz t ringa bo bedziesz stal bez utamki magiem nie poexpisz na kazdym spocie zwiadem tak no i nie ma takiego spota gdzie expisz magiem ale zwiad mialby wiekszy profit i k/h

Aha no i zly uzywajac swoj obszarowy dmg robi przez 15min runy zeby poexpic godzine z 250k/h na bonusie ryzykujac dedem 2x bardziej niz zwiad i 3x bardziej niz ryc polecam ten styl grania ;)
Goferczarnegozla jest nieaktywny