Temat: Ekonomia gry
Zobacz pojedynczy post
Stare 08-04-16, 20:20   #5
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie

1.Jak najbardziej jestem za,lecz musielibyśmy mieć możliwość sprzedaży ich u npc.Dlatego że zbyt duża ilość nie sprzedanych(wytworzonych)rzeczy sprawiłaby spadek ich cen i stały by się bezwartościowe,walały by się po depo albo kosztowały zbyt mało co doprowadziło by do upadku ekonomicznego.Ale pomysł na + niech rozkwita ekonomia i rpg.

2.Tak tylko albo rzemiosło albo exp musiało by być nieopłacalne bo jak wszystko będzie opłacalne to będziemy rzygać talarami.

+ podział na to CO JAKA profesja będzie wytwarzać bo ja jakoś nie widze maga przy kowadle.

3.Nie,niemożna zrobić tak że na 80lvl wypadaja ci potrzebne rzeczy bo to by zabiło handel na 100 dla 80,na 120 dla 100 itd będzie ok.
+ ulepszenia do pncerzy itd muszą pochodzić z lepszych pancerzy tj.żeby ulepszyć płytowy pancerz potrzebujemy części z stalowego,do stalowego z królewskiego itd.
Dzięki czemu zwiat który nie ubierze królewskiego pancerza( bo np. nie ma tyle siły) będzie mógł ulepszyć swój stalowy osiągając troche wiecej pancerza.

4.Pisałem już kiedyś o tablicy w grze jednak inni gracze przekonali mnie do tego że do takich licytacji można używać forum na stronie.Brak konkretnego zdania.

5.Może na pvp z tą kontrolą ale na non nie widze sensu.

Strasznie ogólnie to opisałeś i osobiście sądzę że można by to było skrócić do:chce handlować,craftować i chcę talary.Wiem o co ci chodziło i podoba mi się ten kierunek ale powiedz mi ilu alchemików odsprzedaje mikstury?Ja przez 4 lata gry kupiłem 1 plecak miksów od gracza.Poza tym twoje rozwiązania są zbyt opłacalne po miesiącu sralibyśmy talarami.
wejnos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem