Temat: Problem War mode
Zobacz pojedynczy post
Stare 02-10-17, 00:47   #22
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boltzer Zobacz post
Znaj łaskę Panie. Daj nam wybrać jakąś lepszą opcję. Ja bym dodał opcje piątą pt. "Operacja walec", czyli jakimś cudem będziemy mieli tyle fragow żeby każdego pięknego dnia przejzdzac po was walcem, w tę i z powrotem. Ale to tylko takie moje marzenia. Wszyscy dobrze wiemy, ze luffy będzie gnebic naszych magów... ;(
I pisze to osoba, która przegryzła kabel, gdy przede mną uciekała... A skąd tyle fragów? Bo ogólnie dziwne jest to, że nie dostałeś bana ani nie straciłeś doradcy za wykorzystanie anty kick systemu w taki sposób.

A magów to ja już wam gnębiłem tak, że na poprzedniej edycji sam napisałeś conajmniej 100 postow jaki to mag jest chujowy, nie licząc postów twoich tobie podobnych ziomeczków z gildi. W sumie nie ziomeczków bo cie wyrzucili xD. Też cie w sumie wyrzuciłem. 3 razy w przeciągu 3 dni. xD
Naucz się grać no handzie.

Ogólnie ja wiem, że będziecie cwaniakować, że wszyscy gracie tu dla bitek i że ciężko wam pojąć, że po raz trzeci wam zrobimy dominando, bo przecież skoro udało się za pierwszym i drugim razem, to za trzecim nie ma opcji? xD

Expcie tam alty, to będziecie nam czyścić żywiołaki jak będziemy wracac z gargów xD
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem