Zobacz pojedynczy post
Stare 21-07-19, 19:40   #36
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Obaj jesteście siebie warci. Niestety Gerwalt Ty też nie jesteś "czysty". Bany nie biorą się znikąd. Zarzucacie Rudemu, że używał bota do łowienia, a sami nie jesteście lepsi współdzieląc postaci lub grając na 2 jednocześnie i robiąc Catthona w uja. Ja o tym wiem i wy też. Kombinujecie, żeby mieć lepiej, przyklaskujesz Kyogre'owi, najwyraźniej macie jakiś interes w tym, żeby te propozycje zostały wprowadzone. Za mało macie już talarów i itemów z bossów? Wasze postaci są za słabe? Nawet nie potrafisz podać kontrargumentów, zaczynasz mnie ośmieszać.
Nie siedziałaś nigdy z nami na discordzie, Gerwalt wrócił po roku z rozdanymi pnami, ja wydałem PNy na 30 mlvlu, bo stwierdziłem, że to i tak mi nie zrobi różnicy w endgame, a ty próbujesz nam wmówić, że bociliśmy i jesteśmy siebie warci, bo "tak ci się wydaje". xD

Nudzi mi się trochę już granie, bo zrobiłem wszystko co tutaj mogłem (no prawie, jeszcze bramka 380, ubicie Vaenosira i zbrojenia - Joachim ), więc proponuję coś, żeby stworzyć jakąś szansę na coś, czego się nie opłacało robić/poprawić coś, co denerwuje/odświeżyć trochę czary, ale nie, kombinuję, żeby mieć lepiej! xD

Akurat z 2 seciki chaosu bym jeszcze przygarnął, Gerwalt chętnie by złożył drugiego przeklętego seta, ale (sic!), nie ma na to talarów xD!

Czy ja wiem, czy są słabe? Kto tak napisał? Ja tylko pisałem, że jakby się wypowiadali grający wszystkimi klasami, to łatwiej byłoby osiągnąć ten mityczny b a l a n s.

Elo benc, ty i rudy jesteście siebie warci, tylko nas obrażacie, próbujecie zaśmiecić bezpodstawnie dział zgłoszenia i próbujecie się bronić tylko atakiem na inne osoby, które mogą wyciągnąć z tego jakąś egzekucję, bo są wyżej niż wy, bo grali, powtarzam, g r a l i k i e d y n i k t i n n y n i e g r a ł. A teraz płacz, że hurr durr, topka, durr, chcą zmian, jak to tak, durr. Przecież mają już wysokie poziomy i pełne skarbce talarów, hurr!

I temat zszedł na offtop, super.

@edit

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Tyle ze ja nie boce ^^ a oni wspoldziela.
Tak, zwłaszcza, że mieszkamy po różnych 2 stronach Polski (ja nad morzem, Grunwald przy górach), więc współdzielenie jakimś cudem pozostało niezauważone przez ponad rok, co nie?


@Down

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Kiedyś siedziałam. Ugi Gago Libula, mówi Ci to coś? Teraz możecie zaprzeczać, ja wiem swoje i wiem co słyszałam.
Co mam ja czy Grunwald do Ugiego, który (sic!) ma bana za bota. xD!
Może to, że możemy odpalić sobie shared na jednym serwerze, na którym gramy? :thonking
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem