Zobacz pojedynczy post
Stare 08-08-18, 10:03   #160
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Pomysł, z sezonowym losowaniem powiedzmy 3 bonusów z puli wielu, bardzo mi się podoba, ale uważam, że w tej puli nie powinno być za bardzo negatywnych "bonusów", bo o ile np zmiana typu sakiewki x2 czy straty przy śmierci bez expa może być ciekawa, tak już -25% expa nie za bardzo, a przecież mamy zachęcić do rozgrywki a nie zniechęcić.
Z chęcią poczytam o innych bonusach, które by można było tak wprowadzić - jeśli nie uzbieramy ich przynajmniej 10 to nie będzie z czego losować. No i nie mogłyby za bardzo ingerować w sposób prowadzenia rozgrywki, bądź co bądź.
1. Roll expa -25% do +25/50%
2. Roll sakiewki -//-
3. Przyspieszone respy
4. Roll na hp bossów -//-
5. Roll na straty przy śmierci
6. Roll na hp potworów
7. Roll na resp bossów
8. Roll na ilość skrzyń z bossów 1-3(?)
9. Roll na początkowe skille(skoro masz tylko 3miesiace na grę, to nie traćmy czasu na skillowania)
10. Roll na przemnoznik obrażeń 0.8-1.2

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
No to jeśli gracz, który pogra sobie na reset serwerze będzie wolał kontynuować rozgrywkę na niereset serwerze to chyba dobrze dla Was? Czy wolicie grać na opustoszałym serwerze?

Wasz serwer trwa już jakieś ponad 10 miesiące, a serwer resetowany będzie trwał 3 miesiące razy dwa, mamy 6 miesięcy, więc nadal będziecie mieli 4 miesięczną przewagę, a sory, 7 miesięczną przewagę bo to, że serwer resetowany będzie trwał 3 miesiące nie znaczy, że serwer nieresetowany będzie wtedy wyłączony.

I na koniec nawet jeśli część graczy zostanie na tym waszym ded serwerku, to i tak kolejny reset przyciągnie kolejnych graczy na ich miejsce. Rozumiesz? Altaron zyska graczy. O to tutaj chodzi.

Ponadto resetowany serwer będzie bardziej zaludniony od waszego ded serwerka. Co znaczy, że przez zapełnione respy nie będzie tak łatwo się wyexpić jak na waszych pustych respach.

Ponadto2. Na resetowanym serwerze będzie wojna, a wiesz że przez wojne, expi się wolniej, ziomek?
Chcę tylko zrozumieć, czy ty w ten sposób argumentujesz niedorzeczną możliwość transferu z tego nowego sezonowego serwera na ten główny czy poprostu ja nie ogarniam twoich postów
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem