Temat: Zwiadowca
Zobacz pojedynczy post
Stare 16-03-18, 20:25   #17
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Ja bym bardziej powiedział, że to zwiadowca który może biegać w okół własnych krzaków z mocniejszymi mobami was zlał niż Wy go.
Wolimy solo expić, bo magowie sie śmieją z naszego dmg xD

Te krzaki szybko znikają i są strasznie drogie, w dodatku nie na każdym expie jest miejsce żeby jest na szybko postawić i wokół nich biegać. Może nie jestem wystarczająco pro by latać z gargami solo wokół krzaków, ale wydaje mi sie że to nie ten balans.

Zwiad zbytnio odstaje od maga, przyznają to rycerze i magowie. A mag przecież oprócz dmg punktowego, ma też dobry obszarowy.

Dodatkowo wydaje mi sie że przez wrażliwości smoków/gargów i innych mobków na mrok, zwiad nekro-alch ze swoim 108% zbytnio wyprzedza innych zwiadowców, stąd chyba niektórzy piszą że jest ok.

Chodzi o to że takie smoki są bardziej wrażliwe na mrok niż lód, a jednocześnie zwiad NEKRO ALCH ma najlepszy w porównaniu do innych zwiadowców dmg punktowy. Mnożnik * wykładnik - daje znośny dmg. Ci którzy mówią że zwiad ok, właśnie takim połączeniem grają i zawdzięczają to chyba dobrym wrażliwościom na mrok, może sie myle, ale tak to sobie tłumacze.

Powiem jeszcze że mi sie zwiadem gra dobrze, dopóki nie zaczynam sie porównywać do innych profesji na podstawie zdawanych przez ludzi relacji.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem