Zobacz pojedynczy post
Stare 12-12-18, 07:05   #10
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Ocalenie altaronu? Byłoby możliwe, gdyby poświęcono mu chociaż miesiąc,dwa tutaj. Sprawdzono samemu i pytanie topowych grajków, którzy grają tu już szmat czasu, a nie tylko patrzenie na opinie ludzi. W dodatku pozwolić dopuścić innych do pomocy, takich dla których gra jest rozrywką, a nie życiem. Kogoś kto nie będzie przechylał szali balansu korzyści na profesje, która gra. Niektóre respy są typowo pod daną profesję dlatego tak czy siak, chcąc nie chcąc, nie da się expić, na niektórych mobach, ale to też dobrze. :) Nie wszystko musi być łatwe i na + zawsze.

Z chęcią mógłbym testować każdą rzecz na tym altaronie, tak jak testowałem kiedyś najta 1h, bo mnie o to poproszono. Testowały go też inne osoby, które o grze ciągłej nie miały pojęcia i przez całe życie chodziły tylko solo na respy typu: upiory, górskie, hydry, rekiny i kościane. Nie mając żadnego pojęcia jak to wygląda w TH, jak to wygląda bez full odpałów itd. bo było łatwiej zrobić komendami potki itd.
Ba, dobrze, że pod tym względem tez patrzyli, ale nie każdy ma możliwość bez znajomości, bez odpowiednich profesji robić sobie niektóre rzeczy, więc na takiej podstawie zostały "poprawione" profesje.
To tyle ode mnie.
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem