Zobacz pojedynczy post
Stare 07-12-18, 10:49   #9
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Moi drodzy, wszystkie Wasze debugi spisałem, zdjęcia również, i zebrałem w temat do poprawy. Ja nie jestem w stanie nic więcej z tym zrobić.

Co do poprawek - wszystkie są w changelogu. Wampiryzmu tam nie ma. Pojawi się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, gry Pręgusia wypuści nowego klienta. Czyli mamy taki okres między WPROWADZENIEM POPRAWKI do klienta a WYPUSZCZENIEM POPRAWKI, by nie było konieczności codziennego ściągania i codziennego wypuszczania klienta.

Co do "braku informacji o kluczowym skillu" po prostu nie wiem do czego się odnosisz. A, do wampiryzmu... okej. Nigdy wcześniej nie było takiej informacji. Teraz może być, więc ją wprowadzimy w przeciągu tygodnia-dwóch. Czy to jest taki dramat?

Co do zmian w dualu - są wgrane na test, nadal te testy są jeszcze prowadzone. Nie sądziłem że ten temat Cię interesuje, skoro nie zgłosiłeś się do testów. Wszystkie też są wyjaśnione w temacie o dualu. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu wejdą w życie.

Co do tego nieustannego nerfienia i nieustannych zmian na gorsze, to uprzejmie proszę o wylistowanie zmian na gorsze z aktualizacji z ostatnich 2-3 miesięcy.

Co do info o zmianach "w kliencie albo na stronie" - na stronie jest, ponieważ są aktualizacje. Niewielkie zmiany ogłaszamy w changelogu na forum, to prawda. Ale wynika to z tego, że za komunikację odpowiadam ja w swoim wolnym czasie i nie mam dostępów do plików gry które pozwalają na wprowadzenie takiej informacji bezpośrednio w kliencie. Dodatkowo musiałbym to robić w kilku miejscach na raz. Oszczędność czasu i wyrobiona praktyka przez ostatnie 11? lat Altarona jest po prostu kontynuowana.

Co do sprawdzania czy ktoś siedzi na bocie - pojawienie się GM w grze (nowej postaci) włącza "alarm" w botach, dlatego tego nie robię. Rozwiązanie które mamy jest o tyle dobre, że działa. Podaj proszę inne, chętnie skorzystam z lepszego.

Pozdrawiam serdecznie,
Catthon
Catthon jest nieaktywny