Temat: [słowa pisane] Radosne Przemyślenia Kaela
Zobacz pojedynczy post
Stare 19-11-13, 10:50   #18
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Wszystkie zmiany w grze są sygnalizowane poprzez albo newsa, albo krótką wiadomość chyba, że nawet pod tą drugą*nie podpada (na przykład - poprawka w nazwie przedmiotu). Jest tak już od bardzo dawna, nie rozumiem więc tego zarzutu.

Problem z ilością many na 24 poziomie powinien być już dawno rozwiązany. Złoty set także jest gotowy od momentu, gdy (chyba) Kael o tym poinformował, czeka tylko na wprowadzenie.

Nie rozumiem także czepiania się tych małych zmian jak np. szprotka. Niby to nic ważnego, lecz i tak musi znaleźć się w grze. Mamy tego nie robić i ignorować głosy, że daną rzecz należy poprawić (jak waga potków)? Bo na to wygląda... Wiem, że są ważniejsze rzeczy, lecz ja tego zrobić nie potrafię, więc muszą czekać w kolejce. Szprotki, zmiany nazw, emotki na forum etc etc nie przedłużają w żaden sposób tego czekania.

Sety były zrobione porządnie, pojawiło się tylko parę drobnych błędów, które starałam się poprawiać od razu. Były także testowane. Jednak to jest na tyle duża ilość danych, że błąd może przejść niezauważony nawet przez kontrolę. Elementów setów nie zmieniałam od dawien dawna, więc z tym argumentem nie trafiłeś.

Żadnego PW nie usunęłam. Po co? Mieszczą mi się w skrzynce więc niech sobie będą. Poszukam jednak Twojej wiadomości, nie pamiętam jej ani tego, dlaczego nie jest wprowadzona. Zgaduję jednak, że z tego samego powodu, co pozostałe - czeka, aż*jakiś programista się tym zajmie.

Ps. Przypomnij z jakiego konta pisałeś - nie mam w skrzynce żadnego PW od 'Śliski'.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 19-11-13 o 10:56
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem