Temat: [słowa pisane] Radosne Przemyślenia Kaela
Zobacz pojedynczy post
Stare 18-11-13, 22:19   #14
mortans
 
Avatar mortans
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 46
Domyślnie

Eh Kael czytam to wszystko co napisałeś i przyznaję, że zgadzam się z Tobą. Niestety tak to już jest na Altaronie. Multum absurdów, z którymi nie wygrasz dopóki administracja nie zmieni swojego myślenia. Smutne jest to, żeby to zrozumieć trzeba trochę tu pograć... robi się taką otoczkę, że wszystko jest świetne i piękne. Nowi gracze w większości jeszcze nie wiedzą na czym to wszystko polega. Ci mądrzejsi na pewno przejrzą na oczy.... Mi tylko szkoda tej gry, bo kurde ma duży potencjał... można by było stworzyć naprawdę dobrą grę ale niestety nie mamy na to wpływu. Ja jako gracz czuję, że nie mam ŻADNEGO wpływu na rozwój Altaronu. Stwarza się tylko pozory, że można coś zmieć (np ankiety... naprawdę ile z tych propozycji macie zamiar wprowadzić ?). Cóż... może Polacy mają po prostu taką mentalność, że lubią mieszać i pozorować (doskonale to widać w życiu codziennym)... hmm jest też zagraniczny projekt modyfikujący Tibie (nie będę reklamował, choć i tam duża cześć graczy zna ten serwer), raz na jakiś czas sprawdzam jak im tam idzie praca. Z tego co wiem to, też projekt wywodzący się od amatorów mimo to wydaje mi się, że tam praca idzie sprawniej. No nie wiem. Administracja mówi, że Altaron jest projektem fanowskim... skoro tak to wszytko powinno być robione z wielką pompą i zapałem... Ale z mojego punktu widzenia jako gracza tak nie jest
__________________
"Potęga głupoty tak szybko nie zgaśnie
Pogaństwo współczesne - oto Polska właśnie."
Żywiołak - "Pogaństwo"
mortans jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem