Zobacz pojedynczy post
Stare 20-10-15, 05:55   #95
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

@pingowanie
Proszę wypisać mi ludzi którzy zostali zaatakowani przez tajwańskich terrorystów. Czy jest to... Sadysta który odszedł? Może ypkis ma problemy z Internetem (podobno okrzyknęli go spyem)? Kto ma problemy, pytam sie cholera. Za darmo dla karma nie wraca .

@kultura
Jezeli rudemu bracie i siostrze (o 2giej pani sie nie wypowiem bo nie mialem okazji poznać) którzy kręcili afery i z ich powodów bylo 70% nerwowych dialogów na vc są tak poszkodowani brakiem kultury i popychania - kto kurwa wychodzi z tekstem 'twoja matka pije z kałuży pod zakaznym'? Kurwa, jebany domek z kart buduj w Day, masz tam sobie podobnego ale on nie musi wypic żeby miec odwagę cos takiego powiedziec. Co do rudowlosej - powyzywaj w depo nowych colli (przypomnę, ze dla ciebie nowy to ktos kto nie gra przynajmniej 2lata w tym team) od trejdow, zobaczysz jak szybko wykurwisz z tego serwera wówczas, bo tam człowiek nie przymknie oka. Potem pospamuj na trade ze sprzedasz swieta tarcze i nikomu bron boze nie odpisuj na pw i zakończ to spamowaniem na noobchary swoich 'ja wiem'.
Kurwa, wyezpic sie bez udziału w wojnie i iść do żydów (tak ormo, ty chociaz powalczyles), czuć bylo ten przekręt jak chuj. I ten płacz o kolczan skórzany, eh.


@itemy z bossów
Jezeli jest jakiś regulamin to się go przestrzega i nie dziwie sie fwlczykowi ze byl rozgoryczony jezeli ludzie chcieli zmieniać reguły pod siebie. Glupota bylo jego rookowanie, ale chuj, tak to bywa, ze człowiek czasem robi takie katastrofy, przynajmniej nie krzywdzil swoja dziecinada innych, czego nie można powiedziec o każdym, prawda?

@konrad
Gratuluje, udalo Ci sie.
kompromis jest nieaktywny