Zobacz pojedynczy post
Stare 21-10-18, 21:57   #12
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Jeżeli zwiadowca daje radę na puginałach za 230 many manasować się po 440 many na turę. To mag bijąc gfb za 115 i manasując się po 200 będzie miał problem? Jeżeli mag ma 500 many, i powiedzmy na turę schodzą mu dwa hape tawisy, bo wpadł w tarapaty. To schodzi mu 115+ 2*75 = 265 many na turę. Czyli różnica jest 65 na turę. 500 many dzielimy przez 65 many na turę co równa się ~7 tur, czyli 14 sekund. Jeżeli zabraknie Ci many to teraz możesz pić mikstury wyzdrowienia. Nawet jeżeli mag dostanie nerfa na low lvlu to umówmy się - zasługuje na niego.
Ty oraz grysik spoko pójde na refil ma miksach maga tylko że To nie jest spvp i po takim refilu na miksach maga jestem kilka talarów w plecy...Jak już pisałem żeby wyjśc na + z kasa musze expic na miksach many.

Cytat:
Napisał bart303 Zobacz post
Wiesz, jeżeli nie chcesz robić przestojów na respie by się namanasować by starczyło Ci many na wybicie spota, to kup mikstury maga- fakt profit będzie mniejszy ale za to exp/h będzie większy. Ja nie widzę żadnego minusa rozwiązania RMC( chyba że zaraz ktoś wyjdzie z tekstem " ale to nie jest RPG"), ponieważ w końcu każda profesja miałaby równy czas refila.
Może jak wbije jakiegoś seta 16% dmg i wbije 180 mlvl to może na miksach maga bedzie jakikolwiek profit.
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem