Zobacz pojedynczy post
Stare 17-01-19, 11:15   #10
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Czytałem skrypt - fajnie, że powstał. Do stworzenia tych wszystkich misji jest jeszcze bardzo daleka droga, ale skrypt jest dobrym miejscem wyjścia.

Podtrzymuję jednak pytanie - po co kolejna misja dzienna?

Misje dzienne dają niewiele exp (zdecydowanie mniej, niż gracz jest w stanie zdobyć polując), niewiele kasy (zdecydowanie mniej niż gracz jest w stanie zdobyć polując) i od czasu do czasu PN (co jest niewątpliwym plusem). Ludzie logujący się dla misji dziennych robią to właśnie dla ww. korzyści.

Czy jednak można stwierdzić, że dołożenie do pakietu do bólu nudnych i powtarzalnych misji dziennych kolejnej jest pozytywne? W misjach dziennych codziennie robisz to samo - nawet, jeśli misja dzienna ma 7 wariantów, to raz w tygodniu się powtarza. Powiedzmy, że zrobienie wszystkich misji dziennych zajmuje 30 minut. To oznacza robienie przez 30 minut dziennie tego samego.

Część graczy lubi taką powtarzalność, ale część robi misje dzienne tylko po to, by ich postać nie została w tyle za innymi postaciami, które robią misje dzienne. Dołożenie kolejnej wielowariantowej misji wydłuży ten czas do powiedzmy 40 minut. Dla jednych korzyść, dla drugich dodatkowe 10 minut nudnej i powtarzalnej czynności. Coś jak wydłużenie czasu trenowania, tylko gorzej.

Ja jestem dość ekstremalnym przypadkiem - na żadnej z ostatnich 4 moich postaci nie robiłem regularnie misji dziennych, dla mnie to masochizm. Chciałbym jednak usłyszeć co sądzą o nich inni gracze.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem