Zobacz pojedynczy post
Stare 29-03-12, 10:24   #9
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Cytat:
dla mnie to forum bezcześci
Tu bym się akurat nie czepiał.
Cytat:
ale na mnie trzeba węzły
Kael nie wyłapał. :o Deklinacja. Budowa tego wersu domaga się dopełniacza.
Cytat:
Miłość bujda nie stworzona,
W tym wypadku łącznie.
Cytat:
Każdy lubi, ale wary,
To słowo ma kilka znaczeń, ale jakie ma mieć tutaj?
Cytat:
miłość w lesie? nie dowiary!
Nie znam słowa "dowiary"
Cytat:
I chodź poznasz go w realu,
Ma gdzieś iść go poznać? Postaw przecinek. Chyba, że miało być "choć".

@up: Ja się zgadzam z oceną Kaela, jeśli to coś zmieni w Twoim podejściu. :) Mnie ocenić możesz. Wiesz, gdzie znaleźć. Poza tym nie muszę umieć dobrze murować, żeby stwierdzić, że postawiony mur jest spieprzony. ;)

@Tronk: Pisz, nie zrażaj się, tylko zwracaj uwagę na to, żeby nie było tylu błędów. Da się to wyrobić, a wtedy nikt nie będzie się czepiał. Tym razem faktycznie bardzo się nie postarałeś. Zauważ, że nikt nie czepia się Twojego zdania, które w tej formie przedstawiłeś. Masz do niego prawo i nikt Ci go nie zabierze. Napisz może sto razy w zeszycie coś innego: "Jeśli kiedykolwiek się ca coś zabiorę, włożę w to odpowiednią ilość pracy."

@down: Racja, byłoby to w wierszu... hmm... ładniejsze, przyjemniej brzmiące. Zdaje mi się jednak, że mamy tu raczej do czynienia z rozterkami młodego rapera, a ta forma wymaga od nas, żebyśmy wybaczyli pewne rzeczy. Także zgubiony rytm, na który zwracałeś uwagę. ;) W takcie się zawsze zmieści.
Chyba, że faktycznie miał to być wiersz o określonym układnie, a mnie zmyliły majk i "pozdro 600".

Zamiast komentarzy do artykułu robią nam się powoli komentarze do komentarzy. (albo i kolejne iteracje)

Ostatnio edytowane przez cinkiwonsz ; 29-03-12 o 11:43
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem