Temat: [pvp i non-pvp] Fasol Stream
Zobacz pojedynczy post
Stare 22-11-15, 22:48   #27
LukaszNiesforny
 
Zarejestrowany: Wrz 2015
Skąd: Gdańsk
Postów: 53
Domyślnie

@Luffy
Dobrze prawisz.

Jak sam nie grałem w Tibie, ani żadne OTSy przez ponad dobre 5 lat, bo bot na bocie botem poganiał, a zabicie kogoś nie przynosiło żadnej satysfakcji (walka z botem ? szanujmy się).

Któregoś nudnego wieczora w wakacje stwierdziłem, że zobaczę jak to teraz wygląda, oczywiście szukałem jakiegoś OTS bo rl juz dawno na psy zeszła, po kilku nieudanych próbach trafiłem na Altaron.
Pierwsze myśli; "ale jak to nie ma żadnego fajnego mnożnika expa?" (szukałem czegoś na krótką chwilę dla zabicia czasu), jednak świadomość gry bez botów ... no nie może być, wchodzę w to !

Gra nie jest doskonała, ale świadomość, że każdy do wszystkiego doszedł sam (tym bardziej nie zraża mnie w tym wypadku różnica lvlowa z top listą), trzyma mnie przy tej grze.
Nie gram długo, więc nie trapią mnie myśli, ze aktualizacje są robione za wolno, ale wierzę, że niedługo nadejdą dobre zmiany, bo na chwilę obecną mapa na pewno nie wyrobi dużego przypływu nowych graczy (marzenie) , te 100-200 osób online na początek było by w pytę.

Podsumowując, takich jak ja na pewno jest wielu i nie jeden z sentymentu do dawnego klimatu zagrał by w Altaron, a przy dobrej reklamie na pewno znalazło by się wielu chętnych co nawet o Tibii nie słyszało :)
LukaszNiesforny jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem