Zobacz pojedynczy post
Stare 28-12-21, 18:22   #20
Kac Wieden
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 26
Domyślnie

Od Nas nie tylko Perfect jest za zmniejszeniem DMG, sam uważam, że aktualnie magi nie mają szans na obronę, co nie zmienia faktu, ze nie bedziemy zmieniac nic do momentu, gdy nie będzie wypracowany plan tego jak bardzo cokolwiek zmniejszać w odniesieniu do planowanego servera long term. Gdyby zależało Wam na balansie to byście zgłaszali to co jest przesadzone. Aktualnie po wykorzystaniu wszystkiego co możliwe chcecie znerfić to co mój team drobnymi krokami osiągnął i do tego nie dopuszczę póki nie znajdziemy odpowiednich rozwiązań problemu dmg w pvp. Na pewno nie możecie liczyć na to, że zgodzimy się na zmiany, które sprawią, że w tak licznym teamie nie będziemy w stanie Was policzyć. Pomyliliście się robiąc team duchownych, nie macie już na Nas dmg to obracacie kota ogonem, by oprzeć pvp wyłącznie na wzajemnym leczeniu (przypominam, przepychacie zmiane pod Was nie dając nic w zamian, zmieniając mete, a nie balansując, nie pierwszy zresztą raz). Ze względu na moją reputację na tym forum, przestaje się wypowiadać w tym temacie, ale uważam, że jesteście pozbawieni jakiejkolwiek godności dostosowywując server pod swoją aktualną sytuację, ubierając to w idee balansu.

Pozdrawiam cieplutko.
Legkan.

Cytat:
Napisał GdowTeam Zobacz post
W sumie ostatnio było śmieszne jak padłeś od 3 osób robiąc misje ratunkowego dla Johnnego Sinsa, gdy padł na rsie pod obozem abitańskim. Wiec o czym ty gadasz jedno ssanie many i padłeś jak smietnik od 1 palka duchownego i 1 knajta duchownego i jednego maga duchownego. :kekw
Bez czerwonych potow, owszem, od 4 osob. Na 80lv? Aktualnie leczę się za 900 na strzał, hape tawis ma mniejszy cd. Dzisiaj jakiś rycek nekro od Was bił mnie za 200 z odes rago. Jedynym problemem jest brak przeżywalności magów, ale ciężko ugryźć temat, gdy walka przebiega między tak dużymi drużynami.

Ostatnio edytowane przez Kac Wieden ; 28-12-21 o 18:28
Kac Wieden jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem