Zobacz pojedynczy post
Stare 15-01-16, 08:37   #77
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Patrząc po wynikach przeciwko zmianom są ludzie z non pvp (nie dziwię się, bo dlaczego mieliby chcieć nagłego nerfa z dupy) i garstka lubiących expic na pvp.

Natomiast za zmianą są osoby chcące walczyć oraz osoby współtworzące tą grę.
Wnioski?
Znudzeni gracze pvp próbują na siłę "coś" zrobić żeby móc powalczyć, a przyjdzie co do czego tydzień walki i stwierdzą znowu, że tu nie ma balansu, przy czym zmiana rozdrażni osoby przeciwne których jest tylko nieznacznie mniej i znacząco zmieni ich rozgrywkę, część pewnie przestanie expić przyzwyczajona do wysokich wyników.
Osoby opowiadające się za i tak nie grają aktywnie, wprowadzenie zmiany, zniechęci tylko pozostałą część do gry.

Nagła zmiana dmg zmieni także gospodarkę, dużo droższe zabijanie potworów, znacznie trudniejsze odrabianie poziomów.
Proponowane zmiany nie są do wprowadzenia ot tak po ankiecie bo przyniosą więcej złego niż dobrego.

Jak czytam o dmg 200-300 duchownych to mnie krew zalewa aż to dzisiaj przetesuję.
DMG 1k necro wynika z zestawu 30%+, aury, ml grubo ponad 210~.
Zrób mi ktoś test duchownym z takim zestawem, aurą na żywioł + mlvl i napisz o dmg 200-300.
W konfrontacji mag necro z zestawem na dmg, a ja w zestawie na obronę to hity rzędu 500-600, jeżeli on także zapragnie lepiej się bronić to hity spadają dalej i są na poziomie 400-500

Kto będzie robił zestawy redukcji od maga duchownego? czy to na świętość czy to na lód?
Także mag duch jeżeli chce mocno bić i na 99% nie będzie redukowany ani przez ssa ani przez zestaw, niech śmiało lata w zestawie na DMG.

Może faktycznie dobrze byłoby po prostu wyłączyć działanie zestawów w pvp, bo z tego co czytam to problemem jest tylko walka pvp, a oberwać ma także non pvp które na tym forum o balansie nie wspominało nic.

Mój wywód nie zmieni nic bo przecież o losie balansu decyduje "większość" (demokracja jest chora), dlatego osobiście balans jest mi obojętny.

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 15-01-16 o 09:00
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem