Temat: Propozycja Licznik graczy on-line
Zobacz pojedynczy post
Stare 21-01-17, 18:52   #19
630892
 
Avatar 630892
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Częstochowa
Postów: 25
Domyślnie

Jestem na nie. Wiadomo, że fajnie by było wiedzieć ile osób jest aktualnie w grze ale znam mentalność graczy Tibii z inne półki niż jesteście wy. Teraz większość serwerów spoofuje czyli oszukuję z ilością graczy online i serwer który ma 400+ graczy na spoofie jest traktowany jako zaliczający się do wyższej grupy tych grywalnych serwerów. A jeżeli porządny serwer jest uczciwy i ma 200+ tylko aktywnych graczy którzy są aktualnie w grze to takowy serwer jest traktowany jako ten z niższej półki. Tak wygląda współczesna mentalność. Wiele razy spotykałem się z tą sytuacją, że ludzie na serio wierzyli, że ktoś ma 1000 osób na serwerze a tak na prawdę były to xlogi na trainerach czy schowane na wyspie adminów (mówię tu o Tibii) nawiązując do Altaronu wątpie, że było by powyżej setki graczy online. Wejdą tacy tibijczycy fani orszabumb i będą mówić, że nikt tu nie gra i po prostu wyjdą co się odbije później na innych osobach którzy będą chcieli zagrać na Altaronie a ta grupa ameb będzie rozpowszechniać zdanie, że nikt tu nie gra i nie warto wbijać (krótko zniechęcać innych) Ja jestem na nie, ale z drugiej strony takie odradzanie to też forma jakieś reklamy tak samo jak hejt.
630892 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem