Temat: [odrzucone] System zabójstw
Zobacz pojedynczy post
Stare 07-08-14, 17:14   #4
Nightshade
 
Avatar Nightshade
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 0
Domyślnie

Hello.
Sama intencja jest bardzo dobra, ale pomysł do kitu. Tak, jak kolega wyżej napisał byłoby to utrudnienie, ale tylko jeżeli chodzi o kwestię blokowania tymi low lvlami. Sprawa wyzywania jest łatwa do rozwiązania, ponieważ istnieje tu opcja ignorowania, której sam zwykle używam bardzo często(polecam). Ale nie o tym.. Szczerze mówiąc nie do końca rozumiem system tych punktów pvp, ale zdążyłem zauważyć, że bardzo fajnie jest to wymyślone. Napisałeś Mervakis, że po 18 zabójstwach dużo słabszego gracza nie można już go zabić. Masz na myśli to, że ten sam high lvl zabije mnie 18 razy i już nie może, ale tylko przez miesiąc? 18 razy zginę od jednej takiej osoby, nie mówiąc o kilku i te moje kilka miesięcy gry jest stracone, bo za jedną deskę płacę prawie 100% lvla. A przy tym robiąc 200k/h maksymalnie przy potrzebie wbicia ponad 300k na lvl, to wychodzi strasznie dużo czasu, żeby odrabianie takich strat miało sens.. Moje 3 próbne śmierci zaliczyłem na samym początku, na samym odkrywaniu mapy, gdyż nigdzie nie ma dostępu do mapy świata. Skoro pomysł Moona odpada, to macie jakieś lepsze alternatywy? Przy moim 80 lvlu padać od 300, to trochę boli, choć to tylko gra..
__________________
Jestem Nightshade!
Nie myl z Night Shade!
Nightshade jest nieaktywny