Zobacz pojedynczy post
Stare 16-01-16, 22:32   #126
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Mi w tym balansie chodzi jedynie o to by osoby które wbily powiedzmy ten 150 poziom, spędziły wiele godzin na expie nie padały od 3 osób bo jest to kurwa poprostu żałosne. Wbijasz ten poziom ponad godzinę, wpada bo ciebie 2 nekrusów i padasz jak gówno bo nie możesz nic zrobić. Jeśli to waszym zdaniem jest spoko to ją grać w ta gre nie będę. Sety miały być dodatkiem do gry tak jak kiedyś na akcje wybiegalo síę z czerwonym skulem zakladalo síę mosiężny set i jazda. A teraz? Jak 150 lvl wybiegł by w takim secie to zabił by go sam Artezon i w dodatku strafil by 3 lvle. To jest właśnie to co zjebaliscie w tej jebanej grze, kazdy napierdala solo bo ma lepszy exp, kazdy kombinuje by tylko mieć lepszego seta i napierdalać lvl szybciej nic przeciwnik zabijając go przy tym solo. To jest właśnie to co stracił niekiedys dobry ots jakim był altaron i biło síę 30vs30 a nie ten syf który jest teraz, poprostu żałosne. Już wolałem ten stan w którym nie dało síę zabić palka ducha w 15 osób niż to co jest teraz, ze każdego da síę zabić a nawet wysolowac. Altaron rip.
Wolałem czasy w których napierdalalo síę na piaskowych ankardia w 6 osobowej ekipie z knajtem i było zajebiście, kazdy po refilu chciał isc na następny a nikt o expie solo nie myślał, mufasa z zao dzwonili bo wojowników bo expić z kim nie było a teraz? Byle lepszy set byle solo byle by nie widzieli ile zarabiam i ile robię expa.
Rip rip rip

Ratunek jest jeden a sprawa jest prosta. Dla tych co zmian nie chcą to zostawcie tak jak jest a dla tych którzy dążą do teyo by w altaron grało síę jak najlepiej zróbcie test serwer, my wam pomożemy i wystartujemy z 3 serwerem który będzie nazywał síę serwer balanced. Tyle w temacie, na starym sserwie zostanie artezon beata i będą sobe grać rpg waraz z tymi co chcą bić 500 lvle a z pvp i questow nie mieć żadnej przyjemności, albo i mieć zabijając kogoś na strzała. Rip
Ją osobiście na tym serwerze pvp który jest grać nie zamierzam bo zrobiliscie wszystkich w chuja, mial być Altaron a jest orshabal ots na którym ludzie mają po tysiąc talarow i śmieją síę jak robią 2kk expa przy zarobku 20 talarow na refil,. Altaron umarł, umiera. A jedyną sprawa za która stoi to są ludzie którzy grają tu dpa sentymentu i osób z którymi síę zwiazali, ciekawe ile jeszcze tutaj pograją mając do dyspozycji 2 expowiska do fyspozycji.
Pisałem z telefonu ale myślę, ze wyjasnilem ten serwer jak ziomuch bigosa na midzie
Pozdrawiam wasz znienawidzony przez wszystkich fon Exoreniuss

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 16-01-16 o 22:44
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem