Zobacz pojedynczy post
Stare 16-01-16, 19:41   #125
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Czy ja wiem, czy rozchodzi się o to aby npvp było trybem easy. Moim zdaniem npvp powinno być tak samo trudne a nawet trudniejsze (bo co mamy robić z kasa jak jej nie tracimy na wojnie?). Jeżeli wbiłem 200lvl w prawie pół roku to o czym to świadczy? Nigdy tutaj nie grałem i ostatni raz w tibie grałem, kiedy kończyła się 7.6. Brakuje end game, nie ważne co zostanie napisane - taki jest fakt. Nie ma co robić jak osiągnie się wysoki lvl. End game można nazwać wojną, lecz nie wszyscy chcą się bić.

Co do balansu. Jeżeli zostaną znerfione wszystkie klasy (tak jak było to napisane w pierwszym poście) to najbardziej ucierpią klasy, które zadają najmniej dmg - taka reguła.
Zmniejszenie loota z mobów - dotknie to wszystkich, ale po czasie ~tygodnia alchemicy i tak będą kręcić za duże profity, co spowoduje późniejsze załamanie gospodarki bądź płacz na forum (jak było tutaj po resecie).
Jako, że gram duch ele boje się tego nerfa, gdyż nawet znerfienie 10% może spowodować, że ta klasa (mag duch) nie będzie w ogolę brana pod uwagę w npvp.

Moim zdaniem administracja też musi się zdeklarować, czy Altaron ma być grą zespołową czy solo. Póki co ani to ani to nie pasuje. Miałem w party klepać większe expy niż solo a jest odwrotnie. Jeszcze nigdy w party nie miałem większego expa niżbym solo wykręcił.
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem