Temat: [odrzucone] Modernizacja Czatu.
Zobacz pojedynczy post
Stare 08-09-13, 16:02   #1
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie Modernizacja Czatu.

Witam!


Mam pomysł, jednak nie wiem czy jest on możliwy do zrealizowania na aktualnym silniku, lub czegoś od czego to zależy.

Pomysł jest prosty i krótki, a określiłbym go zdaniem:

Tymczasowa blokada wypowiedzi na czacie.

Jakby to miało działać? W bardzo prosty sposób. Trzeba byłoby stworzyć kolejną opcję zaraz po 'Ignore (Nick gracza)'. Można by ją nazwać Skarga. Po kliknięciu w 'Skarga' mogłoby pojawiać się okno takie jak po wciśnięciu kombinacji ctrl+i. W oknie tym powinna być opcja wklejenia fragmentów rozmowy i późniejszym kliknięciu 'OK'.
Aby osobie uniemożliwić tymczasowo wypowiadanie się na czacie, skargę musiałoby złożyć co najmniej 5 osób.
5 osób - blokada na godzinę
6 osób - blokada na półtorej godziny
itd. itp.

Po wpłynięciu minimum 5 skarg powinien być okres do 10 minut aby poczekać na możliwe kolejne skargi. Jeżeli w ciągu 10 minut nie wpłynęła by żadna kolejna skarga system automatycznie blokowałby możliwość wypowiadania się na czacie lub powinno być wysyłane automatyczne zgłoszenie do SG/Doradców/Wybrańców i oni nakładali by stosowną blokadę.

Myślę, że byłby to dobry system do tępienia rasowych trolli, które od czasu do czasu pojawiają się na serwerze, obrażają wszystko co się rusza, gadają nie spotykane rzeczy i nie da się normalnie porozmawiać z ludźmi. System ten ograniczyłby też ilość banów które dostają takie osoby, co ograniczyłoby też późniejsze skargi, że administracja stawia bany za nic.

Ostatnio edytowane przez Wyrosuaw ; 08-09-13 o 16:25
Wyrosuaw jest nieaktywny