Zobacz pojedynczy post
Stare 04-02-19, 21:07   #10
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Ja w sumie wiele do powiedzenia nie mam, bo ten cyrk trwa i tak już od bardzo dawna. Wspomnieć tu mogę jedynie to, że są hunty za lvl i nick ( historia z typem, który miał podobny nick do mojego starego Knicza ) oraz za to, że ma się większy lvl.

Co jak co, ale za przeproszeniem taki no-hand ma zastraszać ludzi? Czasami sobie wejdę popisać czy to z noob chara czy z Darmiego i akcje typu, że gość zastrasza go w taki sposób, że przyjedzie do niego pod dom i mu naje*ie, i mówi to do dzieciaka, mając sam +20 lat czy Bóg wie ile i nie reprezentując sobą i swoją budową ciała kompletnie nic, bulgocze coś przez kabel( tak, mowa tu o Ugim ;) ). Więc skończcie tą fanaberię i zrobcie coś z tym. Bo nie wiem czy administracja nlnie widzi lub nie chce widzieć, ale można to powiązać z rozmowami o przenosinach. Ludzie nie chcą przenosin, bo nutella majtki liże. Boją się przekopy i tak samo teraz biją ludzi i dają hunty tym, którzy grają dłużej i nie są ze starych wyjadaczy lub od nich z grona "ludzi bijących bossy". Z chęcią bym wbił na server i popykał, ale jak mam grać z oszołomami ganiajacymi za 50 lvlem to nawet nie chce mi się marnować czasu. :D
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem