Zobacz pojedynczy post
Stare 06-10-18, 17:59   #22
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Ciężko mi się odnosić do wszystkiego, gdy toczy się dyskusja.

@Milerus, 1/3 szybciej niż mag - 1.5 do 2.2.
DMG z tabelki KAŻDY ma mniejszy.
Czar jest przydatny do wielu rzeczy, cooldown jest tylko gdy czar "spadnie", by nie spamować krytykami.

@Barakuda, właściwie nie wiem co w twoim świecie znaczy być "podhaczanym", ale sugerowałbym ograniczenie takich stwierdzeń w moją stronę, bo skończą się banem bez kolejnych ostrzeżeń.

@Ugi, możesz expić na dowolnych potworach, inne profesje zgodnie z nową tabelką mają 4% (słownie: CZTERY PROCENT) więcej ataku z żywiołu niż Ty. Coś jakbyś nie miał wymaksowanego na żywioł jednego elementu ekwipunku... Różnice w tabelce są tak małe, że prawie nie ma różnicy gdzie expisz. Podaj proszę argumenty, jeżeli jest inaczej.

Twoje leczenie punktowe to nie 105%, ale hape tawis - czyli 200% tego, co ma nekromanta.

Ach, sety. Elementalista musi mieć sety na każdy żywioł, nie narzeka. Też możesz je zrobić.
Nie jest też tak, że "prawie wszystkie respy altaronu" są wrażliwe na mrok, a żaden na światło.

To, że nie ma pvp, nie znaczy, że można olać tę mechanikę.

Skillowanie nie będzie przyspieszane - skilluje się jeśli się chce, dlaczego mielibyśmy to przyspieszać? Dlaczego tylko o 25%, a nie 500%? Dlaczego nie spowolnić tego o połowę? :x Skillowanie jest jakie jest, nie widzę potrzeby do zmieniania tego systemu.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem