Zobacz pojedynczy post
Stare 16-06-15, 16:24   #80
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał marcinyk Zobacz post
MG Alter, kochana administracjo. Iż jak widzicie wiekszosc graczy jest za tym aby usunąć zmiany z tym paralem to czemu tego nie zrobicie? Chcecie stracic graczy ? To sie wlasnie stalo na Tibi, ktora z kazda latka staje sie coraz gorsza i z tego powodu zniknela wiekszosc graczy. Skoro nam wszystkim nie podoba sie pomysl z usuwaniem parala od MOBOW przy uzyciu czarow przyspieszajacych to zmiencie to na to jak bylo przedtem. Dziękuje, tyle w tym temacie. A pomysł - do kitu. Mozecie jeszcze zrobić ankiete na ktorej gracze zaglosuja i wtedy zobaczycie ze ten pomysl byl za przeproszeniem głupi.
Wyjaśniłem już czemu nastąpiła takowa zmiana oraz wypisałem kontrargumenty, które mają sens i które są bezsensowne.

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Na tych potworach nie wykręce swego rekordu proste ; ] mikstury pogromcy żywiołów tak jak mówili wcześniej inni: ważą, słabo dostępne, krótki czas działania.
Pisałem o expieniu, nie o rekordach. Rekordu Pan nie zrobi z powodu innego czynnika - obrażeń, które uległy zmniejszeniu przy resecie. O czasie działania również się wypowiedziałem, a zmiana czasu działania od razu zmniejsza wagę (trzeba nosić mniej mikstur) wtedy spada też trudność zdobycia bo potrzeba ich mniej.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem