Temat: Naprawa eq
Zobacz pojedynczy post
Stare 28-10-18, 07:28   #4
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Uwazam, ze brak możliwości ustawienia mlotka platnerskiego na hotkey...
Gram rycerzem i jak mam naprawić eq paru osobom to mi sie zwyczajnie już nie chce bo to jest jakieś archaiczne rozwiązanie kliknij w młotek kliknij w eq i tak kilkadziesiąt do kilkaset razy. Gdyby działała opcja z topd hotkey to trzymam myszke w jednym miejscu i naciskam klawisz i myszka. Dużo wygodniej. To tak jak z rybami gdy nie wiedziałem na samym początku ze mozna ustawić pod hotkey to łowienie ryb nudziło sie po 5 minutach teraz mozna łowić i godzine.
Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
... musielibyśmy im zaufac i oddać eq. Nie może byc tak, ze gra dwóch pozostałych profesji zalezy od rycerza.
Catthon twierdziłeś że o to chodzi że to rycerz jest od naprawy, a inni nie zniżyliby się do tego żeby naprawiać eq (cokolwiek to znaczy). Kolega porusza bardzo ważny temat. Jeżeli gra wymusza naprawę to albo umożliwiamy wszystkim naprawę eq albo tworzymy jakieś menu jak trade żeby w bezpieczny sposób powierzyć komuś swoje eq. Nie każdy ma koleżeńskie układy z Rycerzami a wtedy może stracić eq bądź byc zmuszony albo zrobić 2 postać albo grac w zepsutym eq.

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
...Dlatego tez wnioskuję rozwiązanie tego problemu. Czy usuniecie zepsucie, czy pozwolicie naprawiać innym profesjom, czy tez może wprawdzicie naprawienie u npc?...
Popieram!
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem