Temat: [pixelart] Shikate - powrót
Zobacz pojedynczy post
Stare 01-04-15, 20:49   #22
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Fajnie widzieć cię znowu z twoimi pracami. Ubolewam, że administracja nie doceniła twojego potencjału w czasach kiedy byłem jej częścią. Bardzo chciałem robić mapy twoimi grafikami. Co prawda wysoko się ceniłeś, ale tej cenie towarzyszyła wysoka jakość produktu, a na pewnych rzeczach nie wypada oszczędzać jeśli twórcy celują w sukces.

Aczkolwiek, twoje grafiki w Altaronie widziałbym pod jednym warunkiem - musiałbyś zamienić każdą... no prawie każdą grafikę w grze, bo twoje zbyt bardzo odstają kalibrem od oryginalnych, nie uwłaczając oczywiście grafikom obecnym jak i byłym Altaronu. A taka mieszanka wyglądałby po prostu źle.

Co do Tyraela... El'druin ci nie wyszedł
Wielkie dzięki. Nie mam nikomu za złe, że mnie ktoś nie przyjął. Administracja miała swój pomysł na grę, a ja i tak pracowałem i wciąż pracuję nad swoim projektem, a ponadto teraz mam tyle pracy, że nie nadążam ze zleceniami. Jako początkujący pixelartysta dość prosto tworzy się dla siebie, swojego projektu, albo ogólnie wtedy, gdy sami decydujemy o tym, co robimy. Każdy zna swoje mocne strony i słabości i wybiera i tworzy grafiki tak, żeby wyglądały jak najlepiej. Dlatego praca dla innych projektów/na zlecenia była dla mnie dawniej bardzo trudna. Pojawiam się na tym forum nie dlatego, że chcę komuś coś pokazać, że mogę, a mnie ktoś nie docenił, bo tak raczej nie było. Po prostu Altaron przez pierwsze dni bardzo mi się spodobał, później szybko znudził, ale tutejsza społeczność jest świetna i pomimo nie aż tak wielu użytkowników, zawsze mogę liczyć na komentarze i jakiekolwiek zainteresowanie, a to jest bardzo ważne. A Altaronowi mogę życzyć tylko jak najlepiej :)
Shikate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem