Zobacz pojedynczy post
Stare 09-06-15, 07:51   #25
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

@Legkan

Miałem nadziej, że te "mondrzenie" ci przeszło ale widać ludzie się nie zmieniają, także po tym poście pewnie znowu zacznę cie ignorować.

Jeżeli publicznie mnie zniesławiasz i twierdzisz, że używam czegoś tam, to bądź tak "mundry" i napisz mi do czego niby miałbym używać tego "makro w myszce" i kiedy go używam inaczej zamilknij na wieki.
Wypluwasz słowa z gęby bez namysłu myśląc, że będziesz przy tym gwiazdorem forum jakże obeznanym w prowadzeniu projektu gry i rozpatrywaniu potrzeb graczy jakże trafionych.
Bądź też tak miły i uprzejmy ale widzę, że jesteś i pisz z jednego konta, żebym przynajmiej wiedział z kim mam do czynienia.
Powyższe pomysł i postulaty są tak głupie, że dziwie się, że Altrel raczył poświęcać na to czas, odpowiedzi są jeszcze gorsze.

Wybiórczo skomentuję kilka z nich:

Cytat:
L: Kiedy poprawicie surv maga?

A: Mag z założenia jest postacią posiadającą najmniejszą przeżywalność, sytuację tę koryguje pierścień magicznej tarczy, któremu już dawno temu została wprowadzona redukcja wszelkich obrażeń zarówno fizycznych jak i magicznych, które mag otrzymuje o max 12% na 160 poziomie magii.

L: Fakt, pytanie brzmi jakobym chciał dla maga większej przeżywalności. Chodziło mi o osłabienie. Do niedawna byłem pewien, że Zwiadowca to typowy DPS, większy niżeli mag, stąd większe koszta. Mervakis wytłumaczył mi, że zwiadowca to klasa pośrednia między rycerzem a magiem, ma robić mniej dmg niż mag i stać dłużej niż on. Obecny system daje magowi i większy dmg i większy surv. Szczególnie w odniesieniu do zwiadowcy nekromanty.
Jeżeli uważasz, że mag w tym momencie ma większy surv i dmg od zwiadowcy to chyba gramy w inną grę, poproś swoich ziomków których tyle masz niech poexpią, na piaskach bez share i zapisują kto ile zgarnia expa, zapytaj ich też kto w razie śmierci rycerza wyprowadza ich z respa, na 100% będzie to mag...

Na koniec będę tak dobry, że dam Ci super podpowiedz do ostatniej misji grabarza, która faktycznie jakiś czas temu została zmieniona i kończy się na etapie otwarcia katakumb.
Jeżeli chcesz zrobić ostatni grób musisz położyć tam pewien kamień który jest w grze ale nie da się go podnieść, może kiedyś będziesz tak silny i to zrobisz.

Pewnie i tak twoja duma nie pozwoli postu przemilczeć i zaczniesz wylewać swoje mądrości, oczekuję tylko odpowiedzi odnośnie mojego "makro w myszce" i to jedyny temat na jaki będę z tobą dalej dyskutował, z resztą mądrości odpadam, pewnie zmiażdżysz mnie swoją inteligencję i wnikliwością, w końcu wiesz nawet o "moim makro!".

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 09-06-15 o 08:00
Kr92 jest nieaktywny