Zobacz pojedynczy post
Stare 02-02-12, 19:48   #1
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie Temat "Do gildii Exorit & Collegium na temat wojny" zamknięty

Wam się noobki coś chyba pomyliło żeby pisać taki spam w tym zamknietym już z waszej winy temacie. W jaki sposób wpadliście na taki pomysł żeby pisać tam te brednie nie związane wogóle z tematem? Co wy po forum chodzicie i w każdym temacie takie dyskusje robicie? Ani jedni mądrzy ani drudzy. Sam fakt że nikt nie odpuści tylko wdaje się w idiotyczne dyskusje świadczy o waszym ilorazie inteligencjii. Było mineło i chcecie coś gadką szmatką wywalczyć?

Ormo uważałem cię za osobę najinteligentniejsza z całej waszej bandy lecz to że ciągle chcesz coś zdziałąć walcząc na forum temu przeczy. Cytowałeś kiedyś Einsteina teraz ja ci go zacytuje; "Obłęd: powtarzać w kółko tą samą czynność oczekując innych rezultatów" — Albert Einstein. Myślenie poświęć na to jak rozwalić Collegium a nie na forum się ciągle kłucisz z 12 latkami tak zażarcie jakby to miało w jakiś sposób wpłynąć na wynik wojny. Kłucąc się z nimi zniżasz się do ich poziomu niewiem czy to zauważyłeś. Nie obchodzą mnie powody waszych kłutni. Zbanowali was? No wiadome mają po swojej stronie trzech SG? Normalne ale bardzo słabe z ich strony. Poza tym z tego co słyszałem daliście się złapać w jakiś idiotyczny sposób; ktoś sobie tp robił (pewnie z premedytacją znając zachowanie ludzi pokroju Sebka, a wszystko po to żeby wkurwiać Mervakisa czy tam kogoś)

Panowie i panie poziom! Poziom trzymać i myśleć bo narazie to widze bandę nastolatków kłucących się o gre.
konradowalkero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem