Zobacz pojedynczy post
Stare 05-08-18, 16:18   #96
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Lol. A co byście powiedzieli gracze z pvp gdyby ktoś nagle zamknął wam serwer i przeniósł was na non? Z pewnością bardzo byście się z tego powodu cieszyli. A graczom z non każecie grać na pvp i nie dajecie możliwości wyboru.
HAHA, szach mat Karmelia. Otóż już tak sie stało. Zanim was wyrzucili na pvp, wczesniej całe pvp wyrzucili na non pvp, moja reakcja byla taka, ze przestałem grać. Pragnę zauważyć jednak, ze gramy na czyms posrodku pvp/npvp, nie znasz uczucia grzania dp (grzejesz, bo lubisz), a na pvp tlum chcacy cie rozszarpać stal przed samym dp. Teraz spokojnie porobisz dzienne, pochodzisz po sklepach, do urbana, na zwyklym pvp to wcale nie bylo takie proste isc do urbana albo chrysaora. Zauważam również, że wypowiadaja sie najchetniej osoby, ktore nie graja aktywnie(albo wcale nie graja) mają oni najwięcej pomysłow co zmienić. Należy zadać sobie pytanie czy chcecie tu coś poprawić, macie pomysły czy poprostu za wszelką cene chcecie swój serwer npvp byleby tylko wymusic jego otwarcie, może zagracjie teraz, wszyscy którzy chca nowych edycji, serwerów, resetów, zobaczcie czy naprawde jest wam tutaj tak strasznie zle, ze musicie miec inny serwer. Panuje na serwerze przyjazna atmosfera (za wyjatkiem sytuacji, w ktorych ktos wprost prosi o problem), kiedy jeszcze gralo wiecej niz 5 osob nie bylo zadnych PA, na bossy zabiera sie kazdego kto ma lvl do shareda (a czasem nawet bez). A co do wymagania jakichkolwiek zmian, przede wszystkimi innymi dla administracji powinno byc zdanie osob grajacych aktywnie niz ludzi ktorzy raz do roku chca pograc w altaron i sugeruja reset bo serwer umarl. Skonczyłem, nienawidzcie mnie.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem