Zobacz pojedynczy post
Stare 29-05-14, 09:41   #3
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie 29.05.2014r.

Można by rzec, że jest to początek mojej przygody... Na początku kazano mi zaznajomić się z bronią oraz nauczyć się odpowiednio nią posługiwać. Skierowano mnie na plac treningowy... to co tam zastałem rozbawiło mnie do bólu. Treningowe kukły? Co to ma być?! Nieruchomy przeciwnik... Po tym co ujrzałem stwierdziłem, że jestem zbyt ambitny na taki trening. Od pewnego mieszkańca dowiedziałem się o Młodym Smoku który przebywa niedaleko miasta i właśnie jego obrałem jako swój cel treningowy! W końcu co może mi zrobić Smocze Dziecie?


Po krótkim czasie swojego treningu doszło do mnie dwóch nowicjuszy. Kiedy ujrzałem ich zapał postanowiłem się z nimi podzielić "swoim" Smokiem i pozwolić Im na nim trenować. Jeden z nich wykazał się niebywałym sprytem... szczerze muszę przyznać, że sam bym nie wpadł na taki krok, a jednak stało się. Mam tylko nadzieję, że nie zamęczymy tego smoka zbyt szybko. W końcu chciałbym dorównać najlepszym Bohaterom tej krainy... niestety jedyną drogą która ku temu prowadzi jest TRENING!
Serdecznie pozdrowienia dla Arkon'a oraz Verns'a.

Ostatnio edytowane przez RubSon ; 30-05-14 o 12:54
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem