Zobacz pojedynczy post
Stare 09-03-18, 20:03   #2
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
Tak siedze na tsie z pepeszka i sie zastanawimy kiedy ten update wreszcie bedzie w altaronie i wpadlismy na wspanialy pomysl


Moze by tak do tych nagrod z final questu ktory ma zostac dodany w update dodac nagrode dla 1 osoby ktora go zrobi mozliwosc zamiany selba na mervakisa mysle ze to by moglo wplynac pozytywnie na server


Korzystajac z okazji kiedy update?
Jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do pełnionej przeze mnie funkcji, lub podejmowanych przez moją osobę decyzji - piszcie śmiało. Krytyki się nie obawiam a od odpowiedzialności nie uchylam. Z chęcią zmierzę się z Tobą lub kimkolwiek innym w dyskusji opartej na argumentach.

Aktualizacja będzie wtedy, gdy ją ukończymy. Wyznaczyliśmy sobie wraz z Pregusią bardzo ambitne cele (które mój kolega wciąż coraz to bardziej winduje). Myślę, że wszyscy będziecie pod nie małym wrażeniem ogromu wprowadzonych terenów oraz nowości jakie szykujemy. Niemniej praca w tak małym zespole niestety powoduje, że robota nie postępuje tak szybko, jakbyśmy chcieli. Należy mieć na uwadze również fakt, że szykowana aktualizacja jest niejako hołdem i zwieńczeniem pewnego okresu i bogatej historii obecnego Altaronu. Naszym ukłonem w stronę Was - wieloletnich stażem graczy, których (mamy nadzieję) zadowolimy i usatysfakcjonujemy.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem