Zobacz pojedynczy post
Stare 01-02-18, 10:14   #46
Wymiatacz788
 
Avatar Wymiatacz788
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Szczecin
Postów: 303
Domyślnie

Jak widać każdy ma innej podejście do gry. Jeden lubi się bić z innymi graczami, inny robić misje, kolejny wysyłać hordy przeciwników na tamten świat wraz z grupą przyjaciół lub w pojedynkę.

Serwer nonpvp był skierowany do gracza którzy spokojnie (nie martwiąc się o pk) chciał wbijać poziomy i odkrywać co twórcy gry dla niego przygotowali. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
Sam od końca 2012 roku przez kilka lat grałem na nonpvp i to mi sprawiało przyjemność bo lubię taki tryb gry. Można spokojnie skillować. Lurowanie potworków przez kogoś też nie musi być problemem gdy wybierzemy expowisko odpowiednie do naszego poziomu doświadczenia.

Wydaje mi się, że duża część graczy aktualnie grająca na pvp spędza tam czas bo żyje nadzieją o nadchodzącej aktualizacji i powiększeniu się grona graczy. Również jestem przekonany, że pomimo wybrania świata pvp nie podoba im się takie random pk(wiem wiem takie uroki pvp lalusiu ;) ).
Tutaj zwracam się do administracji z jakimś pomysłem aby to rozwiązać. Postawienie dwóch serwerów dla graczy chcących się bić i tych którzy wolą spokojną grę?

Do administracji.
Bardzo miło też by było gdybyście się w końcu określili jak nasza gra ma wyglądać. Rozumiem, że jakaś utrata danych z serwerów może się zdarzyć(wtedy dane z poprzedniego dnia dalej powinny być dostępne i strata graczy to 24 godziny, które mogli poświęcić na grę). To już się wydarzyło więc jakieś zabezpieczenia powinniście mieć. Stworzenie takich samych serwerów tylko nonpvp i pvp to chyba najlepsze rozwiązanie. Nie wystąpi problem jak teraz, że na serwerach są różne systemy runek, wnęk, skilli, hp potworków i czego tam jeszcze. Więc aktualizacje można dodawać jednocześnie na oba serwery.
Gdy powstanie nowa gra wszystko co jest tutaj ma być usunięte? Czy musi tak być? Czy istniejący obecnie altaron nie może być sobą i trwać skoro jednak go rozwijacie?

Myślę, że wypowiedziałem się na temat wszystkiego co chciałem.
Zapraszam do dyskusji :D
Wymiatacz788 jest nieaktywny