Temat: Dyskusja By grało się lepiej! [2]
Zobacz pojedynczy post
Stare 05-10-17, 11:24   #10
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

@topic
1. Alternatywnie widziałbym jedynie możliwość powrotu do poprzednich wartości HP i obniżenie wartości expa o 1/3, czyli exp * 66%. Nie powinno zachwiać to balansem, a przywrócimy atrakcyjność niektórych respów. Tutaj przydałoby się więcej głosów doświadczonych graczy.

2. O ile wiem, loot z większości potworów nie był ruszany. Zostały nawet obniżone ceny mikstur many w sklepach. Hydry - nic nie wiem, nie wypowiem się. Poszczególne respy na pewno można poprawić.

Problem w tym, że większość graczy nie chce dzielić się publicznie informacjami gdzie robią fajny exp i kasę, za to chętnie dzielą się informacją gdy pójdą na resp w momencie najgorszego loota (przypominam zróżnicowanie od 0,7 do 1,3 bodaj) i jeszcze będą mieli pecha.

3. Rycerz - różni nas na ten moment 20 poziomów, ja jeszcze nie dostrzegłem problemów z rycerzem. Zmiany miały prowadzić do tego, że rycerz będzie robił mniej exp/h niż inne profesje, przy większej przeżywalności. Zdaje się, że udało się to uzyskać. Haper rago jeszcze nie testowałem, ale słyszałem sygnały, że jest przegięty.

4. W kwestii obniżenia ceny blessów, trzeba by się poważnie zastanowić nad tym, czy po obniżeniu ceny nie będzie za dużo kasy na serwerze. Oraz, czy strony walczące nie będą zaraz marudziły, że z przeciwników nie spadają plecaki.

@Vares, jak miałby działać bless pvp?

5. Bardziej szczegółowe informacje o zmianach okej, ale informacje na temat tego co się stało z lootem danych potworów - po co? Przecież wystarczy pójść i sprawdzić.

@Yrionn
Jestem moderatorem dyskusji na tym forum. Jeśli temat dotyczy wszystkich graczy, to dyskusji nie można ograniczyć tylko do tego procenta, który aktualnie walczy (40-50 osób na kilkuset aktywnych graczy?).
Tak jak Vares napisał, od zawsze są gracze, którzy potrafią zarobić i tacy, którzy tego nie potrafią. Jednak problemy z zarobkiem magiem to dla mnie poważny absurd - a wierz mi, przetestowałem maga w każdą stronę. Chciałem także zwrócić uwagę na to, że Twoja lista śmierci również nie upoważnia Cię do mówienia o stratach podczas walki PVP, w szczególności "stracie 2-3 plecaków podczas akcji". Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Tym akcentem skończmy tę dyskusję między nami.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem