Temat: [pvp i non-pvp] Altaron-gra drużynowa ?
Zobacz pojedynczy post
Stare 19-03-13, 22:04   #38
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Cytat:
Napisał jacobs93 Zobacz post
Uwaga.. mam pomysł na zaje****y balans i ku*****ą frekwencję na serwerze. Wybrać takich typowych polaczków z forum, którzy na temat balansu profesji wszystko wiedzą najlepiej i wierzą, że akurat po takich zmianach gra była by piękna.. Dać im dostęp do projektu/serwera testowego... nie wiem co tam jeszcze... I sami przekonają się, że to wcale nie jest takie łatwe.. przestaną się tak mądrzyć(?) i może nabiorą trochę pokory, ja osobiście zdaje sobie sprawę, że być może ciężko wszystko ustawić tak by było dobrze bo nigdy nie będzie pasowało to wszystkim. :) Sam przestałem grać bo poprostu gra mnie znudziła mówiąc szczerze, może jak będę miał więcej czasu to znów wrócę, loguję jedynie by zobaczyć co nowego dzieje się w grze i niestety widzę większe pustki niż wcześniej. Także ci, którzy uważają się za "mistrzów balansu", zakładajcie temat i deklarujcie pomoc w postawieniu serwera na nogi, skoro brakuje Wam cierpliwości weźcie sprawy w swoje ręce.. Być może zostaniecie wysłuchani i Wasze pomysły wejdą w życie, życzę powodzenia. :)
Bla bla bla, może jeszcze zaprojektować cały gameplay?

Naturalnie za darmo!

Wróć, administracja wszystko i tak odrzuci :B
Kosiara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem