Zobacz pojedynczy post
Stare 19-07-19, 13:40   #4
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
10. Redukcja % szalika nie pokazuje się w stanie gracza.
Zaznaczę tylko, że z amuletami 5% na ziemię (dostępnym od Elżbiety) i amuletem 5% na energię (dostępny przez chwilę podczas misji w obozie szkoleniowym) jest taka sama sytuacja.

Cytat:
14. Rozwiń.



IMO autostack mógłby nie działać, jeśli ma się wciśnięty przycisk ctrl

Cytat:
21. No gość nie jest za bystry, co poradzisz.
Np. spróbuję założyć temat na forum, żeby ktoś się tym zajął.

Cytat:
23. Nie rozumiem, rozwiń.
Np. idąc sobie zwiadowcą na skradaniu przez bekalelu odkrywają mnie rekiny pod spodem, jeśli na nie wejdę to z automatu mnie widzą na skradaniu. W piętra wzwyż również to działa.

Cytat:
24. To musisz gruntownie rozpisać, bo co to znaczy mniej, ile mniej, ile bazowo, za które dzienne i takie tam.
Mam wrażenie, że PNy normalnie mi lecą tylko za dzienną ze smokami, na niższych poziomach tych PNów ludzie dostają dużo więcej ode mnie, ale to może tylko ja mam pecha. Przez cały tydzień potrafię dostać PNy tylko za smoki. W ogóle za elementalistów można dostać max 3 PNy, gdzie za kapliczkę można już 5. Nie wiem jak to jest z dzienną nekro/alchemików.

Cytat:
25. Znowu – coś było z tym robione, ale nie poszło. Możemy sprawdzić jeszcze raz.
A błąd z tym, że sublokator zostaje po zmianie właściciela domku (nawet poprzez jego utratę i ponowną licytację) został naprawiony?
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem