Zobacz pojedynczy post
Stare 18-01-22, 19:35   #19
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
... Najlepsze jest to, że nawet ich nie widzę bo zasłaniają mi je drzewa.
Mam nadzieje że nad tym równiez pracujecie.

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
... A najśmieszniejsze to są tam respy typu czerwie dla 10lvli. Jak ja normalnie gdy wystartuje global, pójdę tam na starcie serwera, będę szedł tam lekko 3 godziny i dojadą mnie po drodzę drzewce czy nawet ropuchy xD...
Dlatego główna droga do miasta mogła by być dostepniejsza mniej tych ropuch, bez Drzewców i Entów, a wszelkie zejscie ze ścieżki powinno dopiero budzić strach ale nie koniecznie natychmiastową śmierć low levela.

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Tylko mam nadzieje że w tych dziurach nadal bedzie wiało grozą.
Ale co do 4 bagiennych hydr to sie zgadzam, fajnie że to bedzie zmienione.
To samo miałem na myśli wpadasz i nie koniecznie tam coś cie zabija ale nie ma rope place wiec chodzisz i szukasz wyjścia a w potencjalnych wyjściach powinno być niebezpiecznie ale na tyle bezpiecznie żeby się dało uciec i szukać dalej. Wtedy powiedzmy jakaś przygoda rodem z Indiany Jonesa a nie deska na strzał. Coś jak było z wodą gdzie spadamy z kłody czy ze studnią w Bekalelu że mozna polinie wyjść. Tam nas znowu coś goni ale jest kolejna dziura itd. Żeby można było zginąć ale bardziej żeby trzeba było sie pokręcić szukać i uciekać.

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
...Obserwujemy jednak Państwa zmagania i czekamy na odpowiednią próbę testów.

Zachęcam do pisania bardziej wyważonych i rozsądnych postów, łatwiej jest nam wtedy brać je pod uwagę przy wprowadzaniu zmian.
Ja się jeszcze zastanawiam czy kogoś nie poniosło przy dodawaniu drzewców i Entów w drodze po Orchidee potrzebną do misji pocztowej. Dawniej po drodze było ze 4 drzewce i chyba 1 Ent teraz jest tego dużo więcej, a po zejściu ze schodów cała masa pomiędzy trzcinami których musimy wyciąć całe masy żeby przejść labirynt zataczając koło. To wszystko ssie manę i bije z dystansu, a podejść do nich nie ma jak przez zarośla. Owszem na odpowiednim poziomie jest to dość łatwe do przejścia choć czasochłonne przy czym na zdobycie kwiatka poszło ze 100 mikstów.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 18-01-22 o 19:40
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem