Zobacz pojedynczy post
Stare 17-01-19, 19:30   #73
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

@Kantex

I po co nam dwa takie same serwery? Po 3 miesiącach i tak aktywnośc na nim spadnie do 10 aktywnych graczy. A jeśli będzie się różnił od drugiego (tym, że będzie łatwiejszy) to wszyscy pójdą na ten łatwiejszy i ten trudniejszy serwer to co najwyżej do resetu. Chyba, że masz jakiś pomysły na nowy serwer, czyniącym go innym i równo atrakcyjnym co istniejący serwer obecnie.
Może altaronoobwar.pl? Albo pokemonaltaron.pl? Onepiecealtaron.pl ? Nawet nie wiadomo czy by się coś takiego przyjeło. Ale wiem jedno - na drugi identyczny serwer nie ma szans.
Łatwiejszy serwer nie tylko spowoduje, że wszyscy się na niego przeniosą, tylko jeszcze spowoduje, że gracze wbiją szybciej poziomy na których nie ma już co robić - grudniowy update mógłby to uratować, ale wtedy stary serwer by już całkiem opustoszał.


@Ruda

Tak samo przedmioty w sms shopie nie powodowały by inflacji bo jeśli ktoś by je kupował, to dla siebie ew. znajomego, a nie na sprzedaż bo bardziej i tak będzie się opłacać kupować ss. A itemy później będą trafiać do urbana. Nie wypowiadaj się już pliz



Dla mnie najlepszym plusem takich przenosin jest to, że jak wygramy wojenke na serwerze ladderowym, to do końca laddera sobie rpg popykamy, a potem przenosiny na nonladder i znów wojenka (niektórzy z Exorit i ludzie od nas mają tam chary, no i są też konradki, pewnie wsparli by słabszą stronę). Więc w sumie gra nie kończyła by się po wygranej wojnie. Więc jak już nasze chary z laddera by zostały przeniesione na serwer nonladder, ruszyłby kolejny sezon i wtedy nie gralibyśmy na nowym sezonie (bo mielibyśmy wtedy wojnę na serwerze nonladder), gdzie graliby nowi gracze i może bez nas na serwerze(bez exorit i collegium), stworzyłyby się tam jakieś teamy, które po przenosinach by z nami walczyli. I tak w kółko

Oczywiście są to moje domysły, nie mam pewności, że słabszy team wróci po przegranej wojnie na ladderze, w momencie przeniesienia postaci na nonladder, ale jest to bardzo prawdopodobne. Tak samo nie mam pewności, czy jak nie będziemy grali na kolejnym ladderze, to czy uformują się jakieś teamy, ale wiem, że jak wystartował serwer non pvp, to formowały się tam jakieś teamy i nie byli to ani ludzie z exorit ani z collegium. Więc to też jest prawdopodobne.

Prawdopodobne jest też to, że większośc nie potrafi grać w tą samą grę cały czas, więc po przenosinach, prawdopodobna będzie stypa i powrót po iluś tam miesiącach, ale tak czy siak, ruszyłby sezon bez nas i może by się tam jakieś teamki uformowały.

Jeszcze prawdopodobną rzeczą jest to, że przegrana strona na serwerze ladderowym, pójdzie sobie na serwer nonladder i tam będzie sobie w spokoju wbijać levelki i czekać na kumpli z laddera ^^

Oczywiście pierw grudniowy update, później jakaś mała reklama i dopiero można startować z takim czymś.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 17-01-19 o 20:00
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem